Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyik drótfonat (szerű) cucc...

Melyik drótfonat (szerű) cucc a legstrapabíróbb időjárásállóság, és betörni próbáló állatok szempontjából?

Figyelt kérdés
Pl. találtam 1. csirkehálót, 2. fekete csirkehálót (hogy ez miből van azt nem tudom, gondolom festett vas), 3. műanyag bevonatú csirkehálót (gondolom, UV álló, de ezt se írják sehol), 4. horganyzott csirkehálót, és 5. műanyag csirkehálót (erről se tudni semmit). Kerestem volna Alumíniumot is, hogy ne rohadjon, de olyat se találtam. Nem csak csirkeháló érdekel, de gondolom mindegyiket az anyaga határozza meg.

2014. ápr. 29. 11:11
 1/5 spectator ***** válasza:

1./ Létezik kb. 2,5 mm átmérőjű műanyag-bevonatú aluminium fonat. Ez nálam 40 éve bevált, és nem korrodál. De kutyák (és újabban a Balatonnál vaddisznók!) átszakítják.

2./ Igazán masszív az, amit a "Haidegger és Társa" cég ´45-ig gyártott. (Igaz, ezt le kell festeni). Megismehető, mert a huzal hullámos, és helyenként rá van erősítve a tábla a gyártó nevével. Ez olyan merev, hogy táblában árulták. A nagykörúti "Kátai" üzletben tán akadnak még idős szakemberek, akik ez alapján tippet tudnak adni.

2014. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen állat ellen tervezed.És mi számít leginkább? Erős legyen, időjárásálló vagy olcsó.

Mind a három egyszerre nem megy...

2014. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajj, mindig ebbe kötnek bele... De megy. Mindenben van ugyanarra a dologra olcsóbb és drágább megoldás. Biztos vehetnék ugyanolyan rossz PC hangszórót 1000Ft-ért, mint 6000-ért.
2014. okt. 29. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt persze nem árulod el, hogy mi ellen akarod használni.

Milyen magasságig kell, hogy védjen?

Majd írd meg, ha találsz olcsó, erős időjárásálló megoldást.

2014. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De a ponthegesztett rácsok között keresgélj.

A szemmérettől és a huzalvastagságtól függ, hogy milyen állat ellen véd.

[link]

2014. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!