Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egri Csillagok. Először...

Egri Csillagok. Először Sárközi, később Dobó nem ismeri fel Gergőt, pedig mindketten találkoztak vele életük során. Fel tudnátok nekem eleveníteni mikor találkoztak? (Igen, elolvastam a regényt)

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer!Első 20 oldal!
2014. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:

Érdekes. Mostanában mindenki odafossa, hogy "OLVASTAM"

Akkor hogyhogy nem tudtok alap dolgokat, amik benne voltak?

2014. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na azért ne így beszélj velük még gyerekek!Csak hát így egyszerűbb,mert jut idő a fészbúkra is:)
2014. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
Értelek én 3- mas. De amikor én gyerek voltam fel sem merült, hogy ilyeneket ne csináljak meg.
2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem se!De nézd a hasonló kiírásokat délelőtt,amikor suliban van a helyük.Mi megadjuk a választ,ők leadják az anyagot a tanárnak,de fogalmuk sincs,hogy miért!Megkapják a csillagos 5-öst és majd amíg így puskáznak,majd ők lesznek az új zsenik,főnökök,tanárok..közben fogalmuk sincs az egészről!
2014. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mer azt hiszik, hogy az olvasas egyenlo azzal, hogy egy-ket percig bambulnak az oldalra, majd lapoznak. Esetleg a szemukkel lekovetik a sorokat, de hogy a szavak mar nem allnak ossze a fejukben, az is biztos. Csakhogy ez nem olvasas, ez funkcionalis analfabetizmus.
2014. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben,de nem az olvasásra biztatjuk őket,hanem az okos telefonra, a fészbúkra....,akkor ez a rendszer összeomlik.Mert nem fog tovább fejlődni,csak hanyatlik.Tegyük fel,hogy ugyanezt a kérdést 20 év múlva megtudná válaszolni?Nem hinném.Kiöregszik a generációnk,fel tud mutatni valami újat az övék?Ezt se hinném.Túl gyorsan fejlődtünk az elmúlt pár évtizedben,mi tudjuk mi hogy működik,még csiszolgatjuk egy darabig...Őket hol érdekli ez?Azt tudják,hogy kell használni és itt a vége.Nincsenek újítók,nincs újabb "Colombus",aki felfedezne valami újat.Most még van,de ennek vége lesz így!Kérdező:Keress rá a neten,hogy néz ki egy könyv és olvass!
2014. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!