Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Fog ma éjjel esni az eső...

Fog ma éjjel esni az eső Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hempereg a szamár akkor igen:)
2014. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az OMSZ szerint nem:

[link]

De ne vegyél rá mérget! :D

2014. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2/.Most őszintén,mi ez a kérdés?Kb.100 helyről megtudom a választ!Éppen teledobálhatnám linkekkel én is,de semmi értelme."amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted"!Na de most ilyet kidobni a tudományokba:),ehhez tényleg bátorság kellett!
2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Neked sem véletlen a 43%-od. Nem baj, majd felzárkózol. Ma 2 időjárásról maradtam le, ahol csak azt láttam holnaptól esik 1 hétig.

időképen MOST nincs semmi, előrejelzés nincs pár órával későbbre. Megnézhetem a szélirányt a széltérképen, de ez sem 100%.



Egy a lényeg. Van aki tud kulturáltan válaszolni és vagy te.

2014. máj. 9. 21:13
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Így van pontvadász kérdező!Belőlem csak egy van!

Buktáid:Erre csak egy válasz lehet!A 91%-os-t miért nem díjaztad?Mert tőle félsz:),ne tőle félj:)Mert a nyomodban leszek mindig,a kamu kiírásaiddal együtt,azt vagy én vagyok vagy nem, 40 és 60%-közt ingázok!Újabb hiba,nem konkrétalizáltad,hogy melyik nap esik az eső!Így minden napra kaphatsz egy választ,ami szerintem nem túl jó neked:)!Gyerekes volt a kérdésed,de a helyesírás jó.Ezzel akarsz lenyomni bárkit is,hogy hú de okos vagyok?:) A 91%-osnak én adok pacsit,mert téged bármikor lenyom!Ám de bár akár itt lehetek én is,a 42%-ommal.Próba?

2014. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Te ostoba. Olvasd már el a kérdést. Segítek: ott vahy hogy MA. Érted?


Fog MA éjjel esni az eső?


Milyen pontvadászatról írsz te szerencsétlen? A 91%-os zöld kézzel téged a felesleges beszólásod miatt pirossal jutalmaztalak.



Nem tűnt még fel, hogy nem mindig mutatja, ha értékelsz valakit?


Mitől kellene félnem? Te okostojás, a kérdező értékel. Miért kéne egy válaszadótól félnem?


Tőled kell félni, mert nincs nagyobb kártevő a földön mint a butaság, az ostobaság. Te meg mindkettő megtestesítője vagy.

2014. máj. 10. 14:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Természetesen rajtad kívül az emberek el tudják olvasni a kérdés kiírásának dátumát. Tehát fel fogják, hogy melyik napról szólt a kérdés, csak hogy tisztázzuk a dolgot.
2014. máj. 10. 14:15
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ó én ostoba,ma nem ma van!:)Miért árultad el magad,hogy én felpontoztam a 91-es-t,te nem csináltál semmit,hanem bosszúból,hogy meg ne bukj lepontoztál ezt melyik zseni képzőben tanítják?"Mitől kellene félnem"?Tehát félsz!Szerinted nem ismerlek?:)Bárhova benyöghetsz valamit én ott leszek!Én,mit buta az ostoba,a maga megtestesült ördögfióka,nagyon jó!Most is folyamatban van már egy dolog "okostojás"!7-es kommented ismét elárultad magad:)!Ez nekem édes kevés küzdj rendesen,verj át,csapj be,valamivel próbálkozz már ,de gyorsan!
2014. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Beteg vagy. Szólj szüleidnek, hogy vigyenek orvoshoz.

Abból tudom, hogy ostoba vagy, hogy ragaszkodsz a téveszmédhez. Kérd el a naplófájlokat, hogy mikor pontoztam a 91%-ost, talán akkor pofára esel magad előtt és belátod, hogy nem mindig van úgy ahogy azt te képzeled.


Azt vettem itt észre, hogy az 50% alatti emberek a legsötétebb, legostobább, legrosszabb személyiség típusok, akik ragaszkodnak a saját, beszűkült nézeteikhez, nyitni új gondolatok felé nem képesek, belátni mások igazát vagy elfogadni, hogy másnak eltérő a véleménye adott témában nem képesek, rendkívül sértődékenyek, intelligenciájuk az átlagtól elmarad, mind az érzelmi, mind az értelmi intelligenciájuk.

Nem arról van szó, hogy szellemi fogyatékos vagy, hanem hogy retardált, tehát elmaradott vagy társaidtól. Azt, hogy miért trollkodsz itt én nem tudom, de erre írtam, hogy szólj szüleidnek, hogy baj van, mert ma már - azt mondják - nagyon jó orvosok vannak és jó eséllyel, ha nem is tudnak teljesen meggyógyítani, de kordában tudják tartani azt az elszabadult, elkorcsosult elmédet, a beszűkült látókörödet megpróbálhatják kicsit tágítani.

2014. máj. 10. 21:57
 10/20 anonim ***** válasza:
Na mi van?Jól esett tegnap is?Ha akarod ma is lesz zuhé!Ennyiben ki is merült a szókincsed?Bravó tapsoljuk meg!Nehéz lenne szólni a szüleimnek,mert ennyi erővel az ükapámnak is szólhatnék!!!Tudod az 50% alattiakat ti tettétek azzá!Szóval diliházba akarsz küldeni?Van róla papírom,most mutatom a monitorra,látod?Nem ugye,akkor miről beszélsz?Azt a látókört nagyon benézted,a sok eső miatt:)!52 helyezés van 2-őnk közt keress meg.Amúgy női gondok léptek fel,vagy mi ez a hiszti?Az,hogy megbuktál egy kamu kérdéssel:)!
2014. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!