Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Fog ma éjjel esni az eső...

Fog ma éjjel esni az eső Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 19:26
1 2
 11/20 anonim válasza:
Besz..s ez a figura:-) nagyon jol nyomja:-).
2014. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ki,én?Hagyjad már...sajnos muszáj az ilyen arcokból viccet csinálni!
2014. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

42%-os, te ugye valami kisebb faluban élsz?

(Nem sértésnek szánom.)

2014. máj. 11. 14:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Ígeeen őstermelő vagyok:D
2014. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Áruld már el hogy honnan tudod én ki vagyok és mennyi pontom van?
2014. máj. 11. 16:06
 16/20 anonim ***** válasza:
Esik...:)Csak blöfföltem,néztem a kiírásokat,és nem gyengéd nyomod a szöveget,így az első 50-ben kerestem,de csak 3-4 db volt onnan "ma".Tehát értelmiségi vagy az biztos és egész jó arányaid lehetnek.Mert erre a kérdésre,csak egy értelmes válasz lehet,nem akarhattad,hogy valaki beelőzzön. Arra kaptam fel a fejem,hogy túl jó a helyesírásod egy ilyen gyerek kérdésre.Bocs,ha sértegettelek,de legközelebb valami hejeírási:) hibákat rejts el,hogy úgy magyarázzák el,mint egy gyereknek!Mert ez olyan kérdés,hogy "Miért esik az eső?"-erre a válaszom,hagyjuk had essen!:)Na nincs kedvem most háborúzni,mert 13 találatom van a totón és most játsszák a +1-est,annak tuti kettesnek kell lennie és,akkor 2db +1 es is lehet,egy rakat 10-es 11-es 12-es már megvan 13-asból van 2db.Minden jót és ne nézd le a százalékosokat!Szia!
2014. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mivel ne előzzenek be?

Nem értelek. Még mindig a pontvadászattal akarsz fárasztani?!


Itt szerintem ember nincs aki azt nézi mennyi pontja van, meg a másiknak mennyi pontja van.


Ha te ezt nézed, akkor te tényleg nem gyengén nyomod.



Még mindig nem értem honnan tudod ki vagyok, ezt az első 50 meg 3-4 db "ma".


Nem értem. Na mindegy.


A totózásod meg most hogy jön ide?

2014. máj. 12. 02:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk jó?!A totóm azért jött ide,mert miközben neked írtam akkor játszották az utolsó meccset,nagy örömömre itt játszottam a tarzant:),amíg ki nem derült,hogy ez egy nagy zuhé volt:).Most azon gondolkozok,hogy ezt a vagyont mibe fektessem bele!20.5 milla volt a +1 találat erre annyian eltalálták,hogy csak zsebpénz lett belőle...na tényleg hagyjuk.
2014. máj. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Most miért váltottál irányt, miért kezdtél el kérkedni a pénzeddel? Mindegy. Tényleg hagyjuk, hiszen te hoztad fel ezt az ide teljesen nem illő témát.

Én nem értek amúgy sem a totóhoz, sem a focihoz.

2014. máj. 13. 07:17
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem a pénzemmel menőzök,hanem dühít,hogy csak ennyit fizet,de az összes totóst:)."Irányváltás". pedig azért volt,mert a statisztikai adatokat figyelem,de akkor 2 műsort néztem egyszerre,a te háborgásod,meg az én háborgásom,hogy nem igaz,hogy nem jön össze az a Juventus győzelem,de az utolsó percben nyertek.Így ma tippmixet nyomattam 50.000-res téten így a 3 meccsből 2 megvan már az első a 007 es ügynök egy tenisz meccs,a második a 80-as meccs volt az is kipipálva az utolsó a 3-adik a 099-es meccs így ma 50 000ft befektetéssel + 46 000 forintra számíthatok.Erre jó,hogy az ember mindig képben legyen és odafigyeljen a dolgokra!Ennyit keres egy hónapban egy közmunkás!Ez nekem 10-20 perc statisztika egy nap!De ezt is ésszel kell csinálni,mert nagy eső várható,ha nem így játszunk:).
2014. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!