Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tartós, nagy, és olcsó fóliasá...

Tartós, nagy, és olcsó fóliasátraknak milyen szerkezeti megoldásaik vannak?

Figyelt kérdés
Szóval olvasgattam gyári acélmerevítősekről, meg ponyvarendszerekről, egyrészt konkrétan nem írnak arról sem, hogy milyen szerkezet, milyen távolságok kellenek, milyen merevítés, hogy ne süppedjen be, hogy minél kisebb legyen a terhelés, szélnek, hónak esőnek ellenálljon. Pl. ami a gyári 6 centis acélcsőből készült szerkezet nem feltétlenül jó 5centis PVC-ből készültnek, na meg abból 6m-eset találtam maximum a neten, és ha a 2 végét fél méterre leszúrnám, már csak 5m, ami félkörbe 3m széles, 1,5m magas lenne, ami nem jó, valahogy toldani kéne, hogy nagyobb lehessen, plusz még az acélba is vannak merevítők, amiket abba hegeszteni is lehet, a PVC csöveket nem tudom, hogy lehetne egymáshoz rögzíteni, merevíteni. Na meg a végeknél, az ajtóknál mivel lehetne rögzíteni, hogy ne égjen el tőle, ne szakadjon szét, ne lyukadjon ki?

2014. jún. 21. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!