Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Extasiból, pontosabban ennek...

Extasiból, pontosabban ennek hatóanyagából (MDMA) tényleg létezik kristályos formálya?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak elvileg ilyet próbáltal eladni.

Nem vette meg, de utólag beséltünk és szerintünk az nem extasy volt hanem kristályos metamfetamin.


Léteik amúgy MDMA kristályos formában?

(Én még nem hallottam róla. )


2014. aug. 24. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, letezik kristaly formaban is.
2014. aug. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látom, te is "képbe vagy", fogalmad sincs mi micsoda, csak eszed oszt' csavarjon féle emberke vagy.


Az MDMA metiléndioxi-metamfetamint jelent, pontosabban 3,4-metiléndioxi-N-metil-amfetamin. Az MDMA alapból kristályos metamfetamin. Amit a barátod vásárolni akart, az nagyon nagy esélyel közel sem az. A piacról mondhatni eltűnt ez, helyette mindenféle designer cucc van ekinek beállítva. Kerültem ezeket, de anno 1-2 alkalommal használtam, mindig csináltam marquis-tesztet, mielőtt fogyasztottam volna. Mindig por formájában nazálisan alkalmaztam. Mint említettem kerültem ezeket, a természetben megtalálható, feldolgozást nem igénylő szereket használtam na és persze azokat sem ész nélkül és nem party céllal.

2014. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na figyelj te takony!

Tudom, hogy mi az az MDMA, nem kell, hogy kioktass.

Azt is tudtam, hogy kristályos, csak abban nem voltam biztos, hogy képes normális homok szemnél nagyobb kristály méretben is megmaradni.


Ja és mégis miért drogoztál? Én akiket ismerek azok buliból, partyban drogoznak.

Ha kerülted a drogokat de valahogy mégis csak felszívtad akkor at miért tetted?

Nem volt más? Te DROGOS FASZ!!!!

2014. aug. 24. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Drogos f@$z? Heh... na inkább hagyjuk te szerencsétlen...


Ja, ahogy látom a kérdésedből, tényleg tisztába vagy vele mi is az. Szerinted az nem speed volt, majd leírod egy más megnevezéssel, hogy az.

Ahhoz közöd nincs, hogy mit és miért csinálok. Csak próbáltalak rávezetni, hogy a természetben előforduló dolgok nagyságrendekkel biztonságosabbak, ugyanis mind rövidtávú, mind hosszútávú hatásai ismertek. Ezeket a szereket több 100 vagy ezer éve használják. Szerinted 1000 éve volt bármilyen partyhely is? Nem is azzal a céllal használták... Ezzel szemben a Speednek titulált szerek egy zuglaborban látnak napvilágot, semmilyen farmakológiai adat nem ismert. De csak toljátok ész nélkül, aztán meg majd epilepsziás roham közepedte háton pörögsz a tánctéren.

Tudod mi az a marquis-teszt? Nem hiszem... ha tudnád meg sem született volna a kérdés.


Jah, én vagyok a drogos f@$z, mert figyelek az ártalomcsökkentésre, felelősségteljesen fogyasztottam ellenőrzött minőséget. Még véletlenül sem ti, akik ismeretlen eredetű port, tablettát fogyasztanak, mert valaki rámondja, hogy speed.


Nézz meg egy tabletta adatbázist. Mindegyik úgynevezett speed, holott a rengeteg tablettából alig néhány tartalmaz MDMA-t és elvétve akad benne olyan, ami nem tartalmaz mást.

Tudod mik ezek?

2C-B, 2C-D, 2C-E, 2C-I, 4-MMC? Csak hogy pár "régebbit" említsek. Ha nem, nézz utána ezeknek, mert speed helyett ezeket vagy ezek keverékét kapod nagyon nagy valószínűséggel. Legtöbbször az árus sem tudja mit terjeszt, erre jó a marquis...

De ezeket biztos tudod, elvégre "penge" vagy e-téren.

2014. aug. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az MDMA általában tabletta formában kapható, de kristály is létezik. Amit a haverodnak próbáltak eladni az akármi lehetett. Az utcán főleg a rossz minőségű dizájner drogok terjednek, amiről még a dealer se tudja pontosan hogy micsoda. Ha tablettát veszel akkor itt pillreports.com utána tudsz nézni hogy mit tartalmaz, már ha egyáltalán szerepel az adatbázisban.
2014. szept. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!