Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen robbanószert használtak...

Milyen robbanószert használtak a szeptember 11. -ei "merényletben"?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
boeing 767-eseket
2014. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kerozint,bár inkább a robbanószer szót kellene idézőjelezni.mert hogy az nem lkasszikus robbanószer,az egy hajtó anyag,mint a benzin.
2014. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:

A robbanószer és robbantás szavak itt nem működnek.

Maximum a lövedék (repülőgép) és gyújtóbomba (kerozin) szavak.

Sem robbanás, sem robbantás nem történt.

A repülőgép becsapódása rombolt, az égő kerozin meg a túlhevítéssel kicsinálta az épület acélszerkezetének szilárdságát, ettől dőlt össze.

2014. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, én azt hittem olyanok válaszolnak, akik nem hiszik el ezt a terrorista-merénylet baromságot. Én úgy tudom(több hiteles forrásban is ez áll, nem pedig a manipulált közhírekben), hogy robbanóanyagot használtak az épület acélmagjánál, a repülő csak egy ok volt, hogy ettől dőlt össze...
2014. szept. 9. 10:20
 5/13 Wadmalac ***** válasza:

"Elnézést, én azt hittem olyanok válaszolnak, akik nem hiszik el ezt a terrorista-merénylet baromságot."

Az ezo rovat tele van konteo-mániákusokkal, ott tömény bólogatást fogsz kapni, ők tutira tudják azt is, mivel robbantottak. :)

"Én úgy tudom(több hiteles forrásban is ez áll, nem pedig a manipulált közhírekben)......"

Hmmm, hiteles....

"...hogy robbanóanyagot használtak az épület acélmagjánál, a repülő csak egy ok volt, hogy ettől dőlt össze..."

Csak egy kis logika. Honnan a szent xarból tudta volna a bombák telepítője előre, pontosan melyik emeletekre fog csapódni a gép? Vagy végig lett telepítve az épület a 20. emelettől a 80.-ig olyan 2-300 kg C4-gyel, szintenként elosztva? Be kell látni, ez totál irreális. A repülők és az égő kerozin tökéletesen elég volt ahhoz, ami történt.


A hetes épület ledőlése viszont állatira elgondolkodtató, ha valaki gyanút akar fogni, akkor az a jó alap.

[link]

2014. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

pl.


[link]

2014. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

#6:

Arra céloznál, hogy ilyesmivel feltűnés nélkül ki lett "bélelve" a teljes vázszerkezet?

Mindez anélkül, hogy egyetlen szemtanúnyi nyoma maradna?

Hát......

2014. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és tegyük hozzá,hogy nem egy "acélmagja" volt a WTC-nek,és többinek sem...
2014. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olvastam tűzszerészek, tűzoltók beszámolóit, akik elmondtàk( mert ott voltak), hogy robbanóanyag jelenlétére utaló nyomokat találtak. Továbbá a kerozin nem képes ennyire megolvasztani, tönkretenni egy ilyen hatalmas acél magot. A repülőgépeket mindig az út megtételéhez szükséges mennyiségű kerozinnal tankolják, nem pedig tele. Tehát az nem lehetett elég. Egyébként érdekes, hogy aznap csak a "pórnép" volt dolgozni, felsőbb állásban lévők nem nagyon.
2014. szept. 10. 00:48
 10/13 anonim ***** válasza:

"Arra céloznál, hogy ilyesmivel feltűnés nélkül ki lett "bélelve" a teljes vázszerkezet?"


nem.

csak, ha valamivel robbantották, akkor ilyennel.

2014. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!