Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nagyon jó matekosok, akik...

Nagyon jó matekosok, akik elmúltak már 18 évesek! Ki jönne szívesen kaszinóba?

Figyelt kérdés
részleteket leírom privátban. Black Jack-et mennék játszani ,és van egy elég működőképes stratégiám.

2014. nov. 9. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

21 éves vagyok és elég jó matekos. Éppen ezért tudom, hogy (hosszútávon) mindig a bank nyer.

2014. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akár írhatod ide is, hogy megvitathassuk miért sikeres/sikertelen taktika.


A rulettes duplázós trükkel már foglalkoztam, természetesen ez is érdekel.

2014. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Felejtős a dolog.
2014. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kiváló matekos vagyok, de 3 okból nem támogatlak:

-A szerencsejáték függőséget okoz

-Dolgozom

2014. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiváló matekos vagyok, de 3 okból nem támogatlak:

-A szerencsejáték függőséget okoz

-Dolgozom


Szép estét!

2014. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem látta a 21 - Las Vegas ostroma című filmet a kérdező és azt hiszi, hogy úgy működik mint ott.


Lapot számolni bárki meg tud tanulni egy bizonyos szinten, de ahhoz, hogy jó legyél benne elég beteg agyad kell legyen.

A filmben természetesen nevetséges mértékben egyszerűsítik le az egészet, az életben ehhez sokkal több kéne, pláne hogy a biztonságiak a valóságban sokkal jobban figyelnek mint gondolnád.

2014. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen láttam a filmet valóban , de már vagy 2 évvel ezelőtt. Azóta pedig 4x voltam igaziból is kaszinóba , szóval volt időm rájönni,hogy nem úgy működik minden , meg,hogy van egy elég komoly stressz is,amit le kell győzni,de már van egy minimális rutinom és szerintem működne a dolog. Amúgy ha számszerűsíteni akarok, akkor egyszer 3 ezerből nyertem 5 ezret , egyszer 8ezerből 18-at , egyszer pedig buktam 6 ezret. Meg volt,hogy nem játszottam,csak figyeltem a dolgokat.
2014. nov. 10. 11:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Jahh és nem játszanék százezres tétekkel.. annyi lenne,hogy leülnék egy asztalhoz , és egész este 2x vagy max. 3x raknék tétet , utána meg jönnék haza. A biztonságiak meg nem fognak semmit szólni , még ha tudják is mi van , mert nem milliókat kaszálok. Tudtommal meg nem illegális gondolkozni (számolni) , szóval nem is érdekelnek. Ha bajuk van vele,akkor ne legyenek Black Jack asztalok a kaszinókban..
2014. nov. 10. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb akkor megyek, ha mindent te fizetsz, és a (nem negatív) nyereményen egyenlően osztozunk.
2014. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak valami szupermodellt vinném ilyen feltételekkel,aki elvonná az osztó figyelmét , bocsi.. :D
2014. nov. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!