Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A relativitás elmélet szerinte...

A relativitás elmélet szerintetek relatív?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogyan tud egy elmélet relatív lenni?
2010. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted most okosat mondtál kedves Kérdező?
2010. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a válasz igen. De nem kell rajta agyalni ha nem megy. Már ne sértődj meg.
2010. febr. 8. 00:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérlek.
2010. febr. 8. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem lenne baj ha kifejtenéd mire gondolsz, amúgy a válasz az hogy nem.
2010. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az általános relativitáselmélet egyenlő azzal, hogy "minden relatív", popkulturális tévképzet. A kérdésed nem igazi paradoxon. Inkább olvass utána egy kicsit.
2010. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy az általános relativitáselmélet egyenlő azzal, hogy "minden relatív", popkulturális tévképzet."


Annál is inkább, mert a relativitáselmélet pont azt írja le, hogy miért is nem relatív semmi egy mélyebb értelemben. Jobb lenne abszolútságelméletnek nevezni, ha már nevet kell adni neki :)))

2010. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az a gyanúm nem tudod mire gondolsz, csak jól hangzik ahogy kimondtad magadban, és már írtad is.

Ebből azt szűröm le hogy unatkozol.


[link]


Látogasd meg az oldalt, utána térj vissza osszd meg velünk az eredményed, szerintem sokan kiváncsiak rá.


Tódor

2010. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
drága barátom ezt a kérdést inkább töröld ki!!!! de most
2010. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tódor! Jó dolog a Mensa online tesztjét reklámozni, de inkább menj el, és írd meg a tesztet. Ugyanis az egyik teszt-tényező a helyszíni stressz, tehát az online kitöltés kicsit valótlan adatot ad - de ezt jelzik is, hogy "nem szentírás".

Amúgy már sok válaszban (sőt kérdésben is) láttam az "ajánlásod", kíváncsi vagyok a te eredményedre is.


Egy "Mensa"-s. [Ebből megfelelő hányados esetén már következtethető a minimum érték...]


A kérdésre válaszolva pedig: a relativitáselmélet nem relatív, abszolút dolgokat ír le. Eleddig helytállóan, igaz már sok határterület van, ahol "dolgoznak a rengetésén".

2010. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!