Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Létezik növekedésgátló szer?

Létezik növekedésgátló szer?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és már 184 cm! :( Csak növök növök és növök, fiú vagyok, de azért nem akarok már magasabb lenni, ennyi pont elég. Hallottam, hogy kínába az atlétikát csajosnak ilyen doppingokat adnak, hogy ne nőjjenek meg, mert így jobban hajlanak az izmaik. Ezen kívül semmi más dologgal nem lehet megállítani a növekedést?
2008. aug. 22. 21:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Van egy fajta betegség(pontosan most nem tudom, hogy melyik,de azt hiszem egy miriggyel van kapcsolatban),amelynek ez az egyik tünete.Szerintem keress fel egy orvost,hátha ő többet tud.De semmit ne szedj be orvosi utasítás nélkül, mert nagyobb bajt okozhatsz.
2008. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ilyen magas vagyok, vagy a betegség állítja meg a növekedést?
2008. aug. 22. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban léteznek ilyen szerek, de csak nagyon indokolt esetben fogják neked beadni az orvosok. Menj el egy orvoshoz (Körzeti orvos -> szakrendelés), akik majd eldöntik, hogy kóros -e a növekedésed. Ha nem, nem fogsz ilyesmit kapni, a igen, majd határoznak valamit.

Az atléták egy életre megnyomorítják magukat ezekkel a szerekkel, nem hinném, hogy jó lenne a példájukat követni.

Amúgy én 192 cm magas vagyok, ez még nem kóros.

2008. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne próbálj ki ilyesmi szert, mert szinte biztos hogy van valami mellékhatása is. Másrészt örülj annak hogy nagyra nőttél, később lehet hogy jól fog jönni. Én pl 15 és fél éves koromig nőttem kb, annyit már csak kibírsz :D


üdv, egy 190cm magas fiú

2008. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
en sajnos leragadtam 186 centin. mar 24 vagyok, szoval tobb novekedes biztos nem lesz :( pedig nagyon szeretnek legalabb 2 meter lenni :D
2008. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon cukik a magas fiúk, szal csak nőljél!

14 éves lány :P

2008. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Én 87 éves létemre 167 centi vagyok. Te még inkább nőjjél.

14 éves lány hol laksz?

2009. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nórikedvence:) válasza:
Én 17 éves múltam, és 201 cm vagyok.:)
2013. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!