Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan, milyen lépéseket...

Hogyan, milyen lépéseket tegyek meg egy adó és egy vevő elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Mivel kezdjem el, vegyem meg a tranzisztort vagy barmit vagy elobb honnan tudom meg az adatait vagy mit kezdjek el ertitek szerintem a problemam, tehat hogyan meretezzem meg stb. Kesz kapcsoalsst nem akarok amit csak osstekell rajnom meg megvenni,mert ertelmetlen, en akarom meretezni megtervezni stb, csak nem tudom higy kezdjek hozza,

Elore is koszi a valaszokat



2015. febr. 18. 14:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hat telefonon vagyok es bevallom lusta, szal inkabb bocsassatok meg nekem hogy nem tisztellek meg titeket, es osztalyfonokom kicsit joval jobb fej mint ti, szal o elmagyarazott mindent, es mondta is mitcsinaljak, tovabbi szebb napot
2015. febr. 19. 14:58
 12/21 anonim ***** válasza:
hát ha osztályfőnököd lezavar egy tízperces kávészünet alatt egy villamosmérnök képzést középsulis alapostul akkor riszpekt
2015. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fiatal Barátom! Bevallottan lusta vagy, ezért se minősíts általad ismeretlen embereket. Hogy ki a jó fej, azt döntsd el magadnak, amúgy meg bölcsebb leszel, ha hallgatsz.

INKÁBB TANULJ! Például modort...

2015. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
En tanuljak modort nem tom kik.kezdtek el itt beszologatni , meg bunkoskodni, en csak valaszoltam a rezgeseitekre, ennyi, de ne is valaszoljatok.inkabb akik normalisan valaszoltak azoknak koszonom...
2015. febr. 20. 20:35
 15/21 A kérdező kommentje:
Most eppen ket 40dBes erositot terveztem meg, egyiknel lehet allitani a feszultsegerositeset, a masik dolog osztalyfonokom nyaron egy honapon keresztul minden nap bent lesz suliba es mondta ha akarok(es en akarok) felkeszit egy elektronikai komstrukcios versenyre ugy hogy segit osszerakno magyaraz dolgokat stb, es azt mondta nyar vegere mar lesz egy kis fogalmam az elektronikarol es az epitgetesrol,
2015. febr. 25. 00:34
 16/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, már most is nagyon ügyes vagy. Mi lesz belőled, ha még egy kis fogalmad is lesz az elektronikáról?!
2015. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ha ez ironia akkor koszonom szepen :D xD

Amugy meg azon vagyok, hogy tovabb tanulok egyetem vagy foiskola, probalok allami tamogatasra kerulni, utana vagy kozben letenni a tanarkepzot is, es elmenni tanarnak es mellette elmunel vagy valahol dolgozni plusszba, ha igy nem jon ossze, akkor eloszor technikuskent elmű, ott egy par evet lehuzni penzt gyujteni fosuli, es vagy tovabb elmu es utana mavir vagy egybol mavir... egyenlore ez mind szep alom de meg fogom valositani ebben biztos vagyok

2015. febr. 26. 18:49
 18/21 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom, hogy sikerüljön a terveidet megvalósítani. Ha nem titok, megírnád hogy most hány éves vagy?
2015. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
17 eves :D
2015. febr. 27. 13:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Előtted a jövő! Sok sikert, és jó egészséget hozzá! Üdv.!
2015. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!