Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Villamosmérnöki szak?

Villamosmérnöki szak?

Figyelt kérdés

Jövőre meg szeretném jelölni az Óbudai Egyetemen a villamosmérnöki szakot. Valaki tudna esetleg élménybeszámolót írni? Milyen ott a képzés? Nehéz? Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak, egy egyáltalán, milyen munkaköröket tölt be egy villamosmérnök?

Megköszönném, ha írna valaki, aki már elvégezte vagy erre a szakra jár (nem muszáj Óbudai Egyetemről).


Egyébként matekból emelteztem és fizikából csináltam közepet anno évekkel ezelőtt. Azóta elvégeztem egy teljesen más szakot, aminek a műszaki tudományokhoz semmi köze, de megbántam. Ezért levelezőn szeretném elkezdeni a villamosmérnökit. Ez azért probléma, mert évek óta nem foglalkoztam matekkal és fizikával. Szerintetek vissza tudnám hozni a tudásomat? És még az is probléma, hogy soha nem tanultam programozást.


Az elszántságom és motiváltságom megvan hozzá!

Köszi szépen a válaszokat!



2015. febr. 21. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nehéz, matekos, néha nagyon elvont
2015. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!