Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hány m3 200m hosszú falra 1...

Hány m3 200m hosszú falra 1 sor kisméretű téglával a ráfalazás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérete: m.6,5 cm- sz.12 cm-h.25 cm ~1 cm vtg a habarcs-ezek alapján kitudod számolni! OK?
2015. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. :(

Mert pl. nem tudom, hogyan kell fordítani a téglát, melyik irányba. Hány db esik 1 m-re!


lehet másnak egyértelmű. Nekem sajnos nem. :(

2015. márc. 4. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdéses térfogat (a fal hossza) × (a fal magassága) × (a kisméretű tégla azon élének hossza, amit a falra merőlegesen raksz + a habarcs vastagsága).


A fal magasságát te tudod, a fal hossza 200 méter, a téglát meg háromféleképpen lehet rakni, tehát a harmadik dolog az lehet 0,075 m, 0,13 m vagy 0,26 méter az első válasz alapján.

2015. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok! próbálok pontosítani. Lehet rakni a kism téglát 2 db egymás mellé-futóra-ez habarccsal~25 cm széles.! Lehet. 1 futó, 2db merőlegesen. akkor akkor ~26 cm. Lehet +féllel is kiegészíteni a kötések miatt, akkor ~30 de akár 50-60 cm széleset is. és add hozzá a magasságot .Gondolom már érthető! tehát=m3t-h*sz*m.
2015. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!