Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudtok olyan könyvet ajánlani...

Tudtok olyan könyvet ajánlani ami értékes információkat tartalmaz, ezért érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 22:54
 1/8 Tengor ***** válasza:
92%

Főkönyvekre gondolsz? Gondolom egy cég irodájában találsz ilyent.

Hogy kinek mit érdemes olvasni, az attól függ, hogy ki mit tud hasznosítani belőle.

Nekem pl nem érdemes francia nyelven informatika könyvet olvasni, mert nem fogok érteni belőle semmit. Ettől még az tartalmazhat értékes infót.

Szóval, igazából először azt kellene meghatározni, hogy te mit tudsz már, mit nem tudsz, és mit tudnál hasznosítani, ha megszereznéd a tudást. Utána lehet könyvet ajánlani.

2015. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
2015. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a sivatagban laksz, akkor a talajvízről és a kútfúrásról szóló könyvek. Ha egy lakatlan szigeten rostokolsz, akkor a tutajépítés kezdőknek. Ha suliba jársz, akkor az épp aktuális tankönyv. Mindenkinek más az értékes információ.
2015. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Admit Goswami : Képzelt ablak.
2015. márc. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tankönyvek.
2015. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem készültem szakosodni mivel általánosságban kérdeztem. De látom az okoskodás láncfolyamatot indított be mint mindig.
2015. márc. 7. 18:28
 7/8 Tengor ***** válasza:
Javaslom, a Polihisztor kezdőknek c. remek kiadványt!
2015. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

C#

enek van értelme

2015. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!