Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tegyünk rendet a...

Hogyan tegyünk rendet a fejünkben? KI milyen módszereket ismer gondolataink átvizsgálására és rendszerezésére?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, de például én néha megpróbálom(természetesen minél gyorsabban) az alapoktól át venni mindent amit tanultam az adott anyagról, ha pedig felvetődik egy kérdés amit nem tudok akkor gyorsan megkeresem rá a választ és így gyorsan mindent átveszel, betömöd a kis lyukat amit találtál és haladsz tovább. Így vannak dolgok amik több helyre kerülnek és többször "átveszed" és vannak amiket csak kevésszer, de "stabil helyen" vannak.
2015. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve renddel indítok. :D
2015. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Gondolkozz!!! Meg van? Ha nincs akkor gondolkozz...! ;)
2015. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 prei válasza:
Ha zavar van a fejedben azt úgysem tudod rendbe tenni.Ez a kérdés teljesen értelmetlen.Ha lazítani akarsz, sportolj, igyál alkoholt mértékkel, olvass egy könyvet, nézz egy filmet, vagy csinálj bármit ami leköt.Keress partnert, barátnőt, vagy barátot, kinek mi az ízlése.Ezek a zavaros elmét jobban tisztítják mint bármilyen bölcselkedés, ha egyedül végzed..
2015. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sok dolog kavarog a fejemben mért ne lehetne rendet tenni?
2015. márc. 30. 20:42
 6/8 anonim válasza:
Milor tul sok info kerül a buksiba, akkor az idö az ami elég hatékonyan,rendet rak. Ilyenkor a fontos dolgok megmarafnak,de van ami nm. Ez nm jelentös az életedben vagy mittom én miben..... Szeritem csak nyugodj meg és hagyd hogy minfen történjen magátol......megoldodik.:)
2015. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor végre rádöbbentem, hogy sehova nem vezet, ha rohamosan rövidülő életemet azzal töltöm, hogy ugyanazokat a köröket fussam be. És ez emberi kapcsolatokra is értendő, de vegyük észre, két ember kell ahhoz, hogy ketten újra és újra ugyanazokon a marhaságokon problémázzanak... :) Egyedül kattogni meg egy ember is elég, és mindenképpen elég, ha te abbahagyod azt, ami csak pazarolja az idődet és az erődet. Igazán nincs mitől félni.
2015. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tamasmester ***** válasza:
Nálam a bevált módszer az öszinte önvizsgálat, aminek az a lényege, hogy kihagyom belöle azt a részt, hogy "az azért volt mert, hogy... " A sima ismert önvizsgálat ezt nem teszi. Igy egy csomagba kerül minden és abban a csomagban továbbra is ott lesz a káosz :(
2015. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!