Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Létezik olyan szerkezet,...

Létezik olyan szerkezet, amivel az emberi gondolatokat, álmokat képesek megjeleníteni egy képernyőn?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Bolond-e vagy?
2015. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vree ***** válasza:
91%
Nem.
2015. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Álmaim, gondolataim" - címmel filmet készítesz és már meg is van.
2015. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy lefekszel, rádkötnek egy csomó műszert, meg egy monitort, és valamilyen konvertáló segítségével megjelenítik az álmod a képernyőn. Úgy hallottam, hogy létezik ilyen, de nem voltam benne biztos, ezért kérdeztem meg. Lehet hogy csak átvertek. De ha emlékeim nem csalnak, akkor dokumentumfilmben mutatták be, hogy létezik olyan szerkezet, ami képes megjeleníteni az álmokat.
2015. márc. 26. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Még csak olyan van, hogy amit éppen lát a szemed, abból nagyon rossz fókuszban és fekete-fehérben képet tud megjeleníteni egy gép, de elsősorban csak a fény-árnyék viszonyok látszanak, azonban már ez is hatalmas fejlődés.
2015. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nincs, de már dolgoznak rajta.

[link]

2015. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Nincs, de szerintem még megérjük.
2015. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr. Houseban láttam egy ilyen műszert.
2015. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!