Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyire nehéz akadémiai/kutat...

Mennyire nehéz akadémiai/kutatói karrierből visszamenni az "iparba"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelkileg hatalmas megrázkódtatás.
2015. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz,mert a legtöbb kb. 20-30 évvel lée van maradva a korunkhoz képest. Én gépészmérnökire járok és múltkor egyik prof. gépelemekből azt akarta megmagyarázni,hogy egy téglatest alakú házba, forgácsolással nem lehet belevinni egy kisebb téglatestet. Én csak amgam érdekében nem álltam le vele vitatkozni,aztán meséltem ezt fateromnak telfonon,aki már 20 éve CNC-zik és csak ennyit kérdett : ez az ember hallott vajon a számjegyvezérlésű forgácsológépekről? Egy ilyen ember valószínűleg 1 nap alatt el vérezne az iparban , és talán jobb is ha megmarad egyetemen okoskodni.
2015. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy meggondolatlanság.
2015. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!