Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha valakit hipnózis alá...

Ha valakit hipnózis alá akarnak tenni, akkor mindenki képes arra, hogy lemenjen hipnózisba vagy van olyan, aki nem tud visszamenni, hogy emlékezzen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A hipnózisba nem lemegy valaki hanem egy hipnotizőr hipnotikus állapotba hozza. Engem pld nem lehet hipnotizálni mert senki nem tudja az akaratát rám erőszakolni.
2010. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Kedves előző!

Ha nem értesz valamihez, minek írsz? Hipnózisban nem lehet senkire sem ráerőszakolni semmit. Hipnotizálni meg mindenkit lehet.

2010. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

"Hipnotizálni meg mindenkit lehet"


"Az egyes emberek különböznek abban, hogy adott körülmények között mennyire mélyen hipnotizálhatók; az emberek tíz százaléka könnyen hipnotizálható. Csak az emberek öt százaléka nem hipnotizálható"

2010. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
hát az előttem lévő hülye... az emberek 85%-a állat akkor? XD
2010. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy hülye?És miért állat az emberek 85%-a?:D de most komolyan nem értem ezt a hozzászólást...

Azért vagyok erre kíváncsi, mert pl ha én kérnék egy regressziós hipnózist akkor tudna e engem hipnotizálni...

Nem tudom mitől függ az, ha valakit nem tudnak hipnotizálni. Lehet én beletartoznék abba az 5%-ba...

2010. márc. 15. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ilyen 5%, ezt nem tudom honnan szedik...

A hülyéző válaszoló úgy értette, hogy ha 5%-ot nem lehet, 10% meg lehet hipnotizálni, akkor hová tűnt 85% :P Gondolom ők az átmenetek ebben a csodás elméletben...


"Az egyes emberek különböznek abban, hogy adott körülmények között mennyire mélyen hipnotizálhatók..."

Ez így igaz, azt hittem hogy most ideális körülményekről beszélünk.

2010. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!