Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyik márka, a legirizálóbb...

Nano Dream kérdése:

Melyik márka, a legirizálóbb hűtőfolyadék amit CNC-vagy egyéb fémmegmunkálásnál gépeken használnak?

Figyelt kérdés
allergiavizsgálatra szeretnék venni belőle mert tudnak vizsgálni vitt anyagból, mert egyszer voltam huzamosabb időt ilyen helyen és nem tudom hogy alapból a pollenallergiámtól fulladtam be vagy a hűtőfolyadéktól.Nem mellékesen CNC-esztergályos vagyok (ez mindent elmond) (orvos nem szolt az elergiáról, és nem is dolgoztunk suliba gépeken......) Esetleg valaki használ és van neki pl fél deci bőőőven elég lenne, kifizetném a postát, és még az anyagot is , ne kelljen megvennem egy teljes kiszereléssel.

2015. ápr. 6. 21:19
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Nem irizáló, hanem irritáló.

Az emulzió koncentrátuma bármelyik fajta jó a vizsgálathoz.

De előre jelezném, nem maga az emulzió lesz a gond, hanem a visszaforgatott emulzió fémtartalma, vagy a gombásodás-gátló adalék. Inkább ezeket kellene vizsgálni.

2015. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát!

Visszaolvasva, igen sok helyesírási hibát követtem el :D

Lényegében, akkor ha jól értelmezem célszerű lenne egy használt leszűrt anyagot vizsgálni. Esetleg tudna segíteni benne, ? Gondolom itt elegendő lenne számomra pár cl-is :)

2015. ápr. 7. 19:23
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
A legegyszerűbb gyorsan körbenézni a neten, hol van a közelben forgácsolóüzem és beugrani oda kérni egy mintát. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb, mint postáztatni.
2015. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!