Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mekkora lehet az iq-m?

Martinbh kérdése:

Mekkora lehet az iq-m?

Figyelt kérdés

matekbol valahogy nem vagyok jo,de a szovegértésem,gondolkodásmódom kimagaslóan jeles

Most akkor ezmi?12 evesen 4 nyelven beszelek nyelvtanbol jeles.



2015. ápr. 13. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl sok, ha a keresőt nem tudod használni. Van elég sok IQ teszt, többek közt ez a legmegbízhatóbb magyar: [link]


De angolba is van elég sok megbízható, ha olyan sok nyelven tudsz, feltételezem nem fog problémát jelenteni.

2015. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg az IQ fogalmának is utánanéznék a helyedben, mert az intelligencia hányados a gondolkozásmódhoz közelebb áll, mint az elméleti tudáshoz.
2015. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na de iq teszt nem vsak felnőtteknek van?Na akk feltétlenül kitöltök egyet.
2015. ápr. 13. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Az IQ teszt nem csak felnőtteknek van. Végez el vagy hármat az interneten. Az IQ-d legyen a három IQ teszt eredményének számtani közepe.
2015. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lol, hát valószínűleg azért, mert nem tanulsz ló÷aszt se!


4 nyelven beszélek, hiszem ha látom...

2015. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mensa tényleg pontosabb mint a többi. Régebben végeztem magamon 5-6-féle IQ tesztet, és volt ahol 150-es, 160-as IQ jött ki, pedig jól tudom, hogy akkora IQ-m nincs, mivel iskolás koromban elvégeztem egy IQ tesztet, és elég távol álltam a 150-től. A mensa szerint magasabb az IQ-m az emberek 80%-nál :LOL Mindig is tudtam, hogy mindenki hülye, csak én vagyon normális :))) 113-as IQ :)
2015. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 schocko ***** válasza:
53%
Ha nagy a tudás vágyad, folyton kíváncsi vagy, sok dolog érdekel, de sok dolgot meg is unsz gyorsan, ha nem kell levezetned egy egyenletet, hanem fejből ki tudod számolni, akkor nagy IQ-d lehet...(egy 156-os Mensás ;))
2015. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés, gondolkodásmód és nyelvtan jeles, de azért három-négy mondatot megerőltető lett volna rendesen leírni.
2015. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tippelek: Minimum 120-as IQ, felnőttként majd leméreted. Lehet, hogy ennél jóval több - ennyi információból nem derülhet ki. A Mensa Magyarország 17 évesen már tud pontos mérést biztosítani.
2015. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mensa IQ teszt se jó szerintem. Legalábbis az online nem..hogy a valós teszt milyen, azt nem tudom. De az online teszt a feladatok részletességét figyelve 1 dologra fókuszál, és az alapján nem lehet tényleges IQ-t mérni. Mert lehet attól magas az IQ-d, csak szimplán nem vagy vevő az olyan fajta feladatokra, mint amit ott eléd állítanak.


Az IQ mérése nem csak a különböző képek kilogikázásáról szól. Ezért nem tartom a mensát a legmegfelelőbbnek.

2015. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!