Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hajfonás illetve fonás közben...

Hajfonás illetve fonás közben a tapadás/súrlódás vagy hasonló! Fizikai dolgok hogy vannak vagy mi történik/nem történik ezek közben?

Figyelt kérdés
Bocs, ha furán vagy érthetelenül hangzik a kérdés...én is így éltem meg fizika órán mikor ezt adták fel szorgalminak... és az a baj h ezt mindenképp leosztájozzák szal ha nincs kész (vagy nem elég jó), akk. 1-es.:S Sajnos nem állok jól fizikából úgyh jól jönne egy 5-ös, de legalább egy 4-es ebből. Akár egy webcím vagy (jó)pár infó, szakszavak, rávezetések vagy méginkább megoldások(?) és hasonlók... nagyon-nagyon fontos!! csütörtökre kész kell legyen és nekem csak ma szóltak úgyh lécci segítsetek!!
2010. márc. 9. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
naja...kicsit.. nem fizikán éltem meg furán...bocs kicsit hülye vok ma:S. írom a hülyeségeket mindenhol:S na mind1 csak h nehogy vkinek ezzel problémája legyen. kösz előre is a segítséget:D.
2010. márc. 9. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz, de ebből nem sokat tudtam meg^^". nem fonásról kell infó, hogy milyen féle meg fajta van hanem, hogy fonásnál tapadás és súrlódás hogyan lép fel meg ilyenek. ráadásul itt egy normál választ sem találtam, de azért tényleg köszi:).
2010. márc. 9. 21:02
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy tűnik senki semmit nem tud pont mint én... na mind1 most már nem is kell mert holnapra kell a cuccos úgyh ha vki véletlenül akarna válaszolni már tárgytalan a dolog!
2010. márc. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!