Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyik Libriben lehet orvosi...

Melyik Libriben lehet orvosi szakkönyveket tankönyveket venni?

Figyelt kérdés
Voltam az Árkádban de ott semmi ilyesmit nem találtam. budapesten melyik libriben vannak orvosi könyvek eü szakkönyvek?

2015. szept. 23. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne a librinek olyan könyvesboltja, ahol kifejezetten tartanának orvosi szakkönyveket. Viszont, ha nem ragaszkodsz a Librihez, akkor a klinikák megállónál a Medicina könyvesboltot javasolom, és a Múzeumkörúton az ELTE-vel szemben is van egy antikvárium, ahol sok orvosi könyet láttam annak idején, és ott van a Mediprint orvosi könyvesbolt is. (Egyetemista koromban rendeltek meg nekem kölföldi szakkönyveket teljesen méltányos áron.)
2015. szept. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!