Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tesóm ilyen zord időben (13...

Tesóm ilyen zord időben (13 fok, erős szél) pólóban és rövidnadrágba jár, vagánykodik. Ami azért lep meg mert végzős mérnök, jó tanuló, de hogy a pixába nincs ennyi essze? Idegesít.

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 10:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy pillanatra azt kívánnám bárcsak lebetegedne hogy megtanulja, de aztán visszavonom, mert azért szeretem.
2015. szept. 29. 10:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor előbb nyugodj meg, majd kellő megfontoltság mellett beszélj a fejével.
2015. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Majd rájön, hogy hülyeség.

Szerintem baromi hülyének nézhetik az utcán :) Ha őt nem zavarja, akkor téged se zavarjon.

2015. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy így sose lesz csaja :D
2015. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom télen hóban is pólóban járt iskolába.

Semmi baja nem lett. Én meg nyáron is képes vagyok tüdőgyulladást kapni.

Szóval mindenkinek más a szervezete. Ha bírja, csinálja. Ha meg megbetegszik akkor legközelebb kétszer is meggondolja...

2015. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piriiiii ***** válasza:
Valóban, ha bírja, hadd csinálja. Valószínűleg itt nem az ész hiányáról van szó, mert, ha fázik valaki, azt érzi, és tesz is ellene (kivétel, ha TÉNYLEG ész híján van az illető, azaz szellemi fogyatékos és nem tud gondoskodni magáról, de az ugye itt nem merül fel), hanem arról, hoyy egyszerűen ő nem fázik. Ha egyetemista, akkor felnőtt ember tulajdonképpen, ne idegesítsen egy ilyen dolog...
2015. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap mar kohecselt meg fujta az orran. Ma talalkoztam vele rovidnadragab jott es poloba.
2015. szept. 29. 12:49
 8/12 piriiiii ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak túl erősen kívántál.
2015. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:

Én is ismerek olyan embert, aki hóesésben is cidrizés nélkül mászkál rövidgatyában és egy vékony farmerdzsekiben és még sosem láttam megfázva.

Ez alkat és életnyi megszokás dolga.

2015. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én is ismerek olyan embert, aki hóesésben is cidrizés nélkül mászkál rövidgatyában és egy vékony farmerdzsekiben és még sosem láttam megfázva."


Én is. De azt még mindig nem tudom, hogy ez mit keres az alkalmazott tudományokban. Alapból ott van a hiba, hogy ez nem a tudományokba tartozik.

2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!