Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek a TTK-n...

Mi a véleményetek a TTK-n tanuló lányokról?

Figyelt kérdés

Fiúk! Mit gondoltok a reál/természettudományokat tanuló lányokról? Vannak szempontok, amelyek szerint általánosíthatjuk, kategorizálhatjuk őket? Pl. Hogy néznek ki általában?... Tapasztalható-e elnyomás ezeken a tudományterületeken a nők felé? Ha igen miért?!

Köszi a válaszokat előre is. :)



2015. márc. 2. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes a kép.

Igazából nincs nagyon feltűnő jelenség. A legtöbbjük puritán, egyszerű öltözködésű, visszafogott.

Ettől még vannak nagyon dögös lányok, és kevésbé szépek is.

Ami kevesebb van, mint általában: nem látok szolis cicababákat, sem rockert, és csak kevés emóst.


Értelemszerűen okosabbak, tájékozottabbak, mint a nagy átlag. És emiatt értelmesebben beszélgetnek, kevésbé játsszák meg magukat.


Az elnyomást nem értem, hogy érted.

Annyiban talán, hogy egy fizikus szakon eleve kevesebb lány van, de a biológia szakokon meg több.

2015. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolom, hogy bármi speciálisat lehetne mondani róluk. Itt is vannak gyönyörű lányok, csak úgy, mint csúnyácskák... Elnyomás pedig egyáltalán nem tapasztalható; elég csak megnézni, hogy az egyetemen akár az oktatók között, sokszor egészen magas beosztásban is találhatók nők, nagyjából egyenlő arányban.
2015. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is okosabbak az átlagnál.

Másodszor az általánosítás mindig veszélyes és csak bajt okoz.

2015. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
@Parafagólem: Érdekes, nekem inkább fordított a tapasztalatom - amikor a TTK-n tanultam, láttam a legtöbb rockerlányt.
2015. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel idáig találkoztam sokkal kedvesebbek és aranyosabbak voltak mint az átlag. Kinézet átlagos, öltözködés egyszerű. Nekem csak jó tapasztalatom van.
2015. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!