Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van annak értelme, hogy...

Van annak értelme, hogy felveszem a telefonomra a leckét és éjjel hallgatom?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy van aki így csinálja? Van értelme? Valamivel jobban tudnám reggel?

2015. dec. 7. 20:25
 1/6 anonim válasza:

háát, én régebben csináltam valahogy így, annyi,hogy én mindig éber álapotban hallgattam, és közben olvastam is vele, amit felmondtam a magnóra: úgy megragadt.


Viszont, hogy ha alvás közben hallgatod, és megmarad arra azért nem mernék fogadni, bár lehet, hogy halvány sejtésed lesz az anyagról..


erre csak annyit tudok mondani: próba szerencse!

2015. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban próbáltam sokszor - de semmi hatása :)


Sokan mások is próbálták, jobb technikával, de nekik sem jött össze. Ha felmondod és visszahallgatod, ahogy az első írta, az segít, de közben nem árt a koncentráció is :)

2015. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak fűtöd vele a lakást, minimálisan, és még azt is rossz hatásfokkal. Ráadásul kevésbé leszel kipihent reggelre, mert egész éjjel zúg a monoton szöveg a füledbe, ami a legtöbbekre zavarólag hat alvás közben.
2015. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen dokumentum filmekre alszok el, így tudok könnyen és gyorsan elaludni, és utána még órákon keresztül megy, sokszor ugyan azt a filmet teszem be youtube-ról. Azon kívül, hogy van egy sor olyan idegen szó, ami véletlenszerűen az eszembe jut nappal, és fogalmam sincs, hogy honnan jött vagy mit jelent, semmi hatást nem tapasztaltam, többnyire az első 10perc után azt sem tudom miről szólnak ezek a dokumentum filmek. :D
2015. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben nem ér semmit, viszont ha nem alszol el rajta azonnal, akkor érhet valamit.

Állíts be 10-20-30 perc kikapcsolási időt, a többi felesleges és csak zavar/hat az alvásban.

2015. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végeztek ilyen kísérleteket, és már leírtuk ezt itt.
2015. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!