Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehet szétválasztani 2...

Hogyan lehet szétválasztani 2 egymásba szorult bögrét? Az egyik 3 dl-es a másik egy kis kávéscsésze ami fülével felfelé szorúlt bele a nagyba.

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell tenni jó meleg, vagy forró vízbe annyira, hogy csak az alsó bögrét lepje el kívülről. Ettől kitágul a bögre és ki tudod venni azt amelyik beleszorult.
2008. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó az előző is, de ha az nem működik, a kettő közé juttass be egy kis vizet, és rakd be a mikróba három percre.
2008. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez nagyon beleszorúlt.egyik módszer sem segített-pedig azt gondoltam, hogy ha belement hát ki is jön. Lehet, hogy egyiket fel kell áldozzam a másikért. A gondom csak annyi, hogy az egyiket 16 éve kaptam a legjobb barátnőmtől a másik pedig egy készlet utolsó darabja.Azért nagyon köszönöm és mégegyszer megpróbálom mindkét módszert.
2008. szept. 17. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még hatásosabb, ha a belsőbe jeges vizet teszel, színültig, az alsót ahogy az első válaszadó írta forró vízbe teszed, így nagyobb a hőmérséklet-különbség és e miatt az anyagok dilatációja. Ezt követően fejre fordítva finoman az asztallaphoz kocogtatod, hátha szétcsúsznak.
2008. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteném az előttem szólót, IGEN ez a tuti módszer!
2008. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos vége a próbálkozásnak, mert mindkét bögre szétrepedt. Pedig olyan óvatos voltam!
2008. szept. 29. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nem jött össze, ráadásul mindkettő eltört.

Elég rendesen "összegyógyulhattak", ha sehogy sem jöttek szét.

2008. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P. bögre :(
2008. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Szét akartad szedni? Akkor mást írok!:)
2008. okt. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!