Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van olyan harcművészet, amit...

Van olyan harcművészet, amit "nagyobb" embereknek találtak ki?

Figyelt kérdés

box - kigyúrt, izom embereknek

karate - könnyebb embereknek

stb

tehát hogy van e valami olyasmi, amit inkább az olyan "nagyobbak" (nagyobb súly, magasság, lassabb tempó stb) tudnak alkalmazni? az én esetemben pl: 185cm és 93-97kg. tehát hogy nekem mit tudnátok ajánlani mint harcművészetet? (küzdősport, önvédelmi [..] stb)


2015. dec. 26. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, majdnem képben vagy a dolgokkal. :D Nem baj, felvilágosítalak szívesen. :) Tehát!


Box: mindenkinek. Egyszerűen egy nagyon egyszerű, könnyen alkalmazható, praktikus, önvédelemre abszolút tökéletes harci stílus, mely a nagyon jó oktatása végett kenterbe veri a Kung-fu stílusokat. De most le kell szögeznem, hogy nem jobb náluk, ahogyan azok sem jobbak nála, egyszerűen csak az oktatása sokkal jobb a Boxnak. Tehát a Box az neked is tökéletes lenne.


Karate: nagyon kemény csont és izom edzésük van, ergo a pehelysúlyuak hamar kihalnak. A stílus oktatása még Okinawában is bullshit, ugyanis ez egy rúgás centrikus stílus és mégis nagyon erőltetik a kézharcot, amiben eszméletlenül gyenge. Utcára nyilván jó lehet.


Kung-fu stílusok! Melyik? Ha te így nagyobb vagy, erősebb fizikumú, akkor ezt használd ki a Hung-Gar Kung-fu-val. Nagyon kényelmes, pusztító stílus. Csak ajánlani tudom!


Ha van konkrét tipped, hogy melyiket csinálnád, akkor írj privátot, aztán szívesen válaszolok a kérdéseidre. :)

2015. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szumó.
2015. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jankaxd válasza:
Szerintem a szumó
2016. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!