Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen technikát használ...

Walter_Dornberger kérdése:

Milyen technikát használ játékmester az "itt a piros, hol a piros" játékban? Mi okozza a játékos tévedését? (három kártyalapos változat, részletek lent)

Figyelt kérdés

Arra a verzióra kérdeznék, amikor kártyalapokkal játszák a játékot és nem gyufásdobozzal + szivacslabdával.

Mi a magyarázat és a trükk?



2016. ápr. 15. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A gyorsaság.
2016. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

meglátásom szerint az emberi taplóság okozza a trükk sikerét.

A technikát te is tudod, a legeslegelején kiveszik a szivacsot. Örök életű trükk, mert hiszékeny buta taplók mindig lesznek.

2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont nem a szivacsos verzióra gondolok, mert azt ismertem. A másik módszer (két jolly + egy kőr ász) érdekelne. Néhány magyarázatos videót láttam, de azok nagyon fatengelyesek voltak.

Amikor fel sem veszi kézbe, megmutatja , majd átrendezi. mégis becsapja az embert típus érdekelne.


Azt értem, hogy része a beetetés, amikor nem csinálja a trükköt, amikor benfentest hagy nyerni, stb, és ettől elbízza magát a paraszt, de hogy kúrja át, amikor "trükközik"?


Félreértés ne essék, gyermekkoromban egyszer lehúztak, én nem akarok pirosozni, és már egyébként is kinőttem belőle. csak érdekelne a trükk. (47/F)

2016. ápr. 16. 05:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsaság, ügyesség félrevezetés, figyelemelterelés együttese. Ha te figyeled, nem fogja kétszer ugyanazt csinálni. A segítők a háttérinformációt szolgáltatják, továbbá a közönség figyelmét zavarják - persze nem feltűnően. alapjában mindig az számít, aki játszik. A közönség kevésbé.
2016. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy az egyik kezébe fog kettő kártyát egymás fölött. Amikor ledobja , azt nem látod hogy melyiket dobja le először és melyiket másodjára. Ez a trükk benne. Utána kétszer el-vissza keveri , csúsztatja de te már nem tudod melyik hol van. Sőt meg van mindenki győződve hogy ő jól látja.
2016. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Londonban lattam egyszer ahogy csinaltak, egyertelmu volt melyik lap a nyero, a srac mar nyult a tarcajaert hogy ugye fizesse a huszfontos jatekdijat, amiert cserebe tippelhet. Na amig o a penzt szedte elo, addig az alak kicserelt ket kartyalapot. Mestermunka volt, oda se nezve tupontosan kicserelte, utolag nem lehetett eszrevenni.
2020. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!