Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van valami technikai eszköz...

Van valami technikai eszköz amivel feltölthetem a telefonomat, laptopomat beépített (házi) konnektor nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval, hajléktalan leszek és a megspórolt pénzemből ki fogok bérelni egy garázst, hogy legyen fedél a fejem felett. A garázsban nincs konnektor, így hozzátok fordulok, biztos jártasak vagytok az ilyen szuper-kütyükben. Mondjuk ehhez hasonlót, kicsit olcsóbbat tudtok??


[link]


(tudom, milyen hiteles az oldal...)


Olyan kéne, ami speciel konnektorként működik így bármit beledughatok, telefont, valamint laptop töltőt (kellene a munkakereséshez.).


Köszi!


2016. aug. 24. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát, kicsit kamuszaga van a kérdésnek, de tessék.

Mivel a garázsodban nyilván wifi sincsen, mobilnetre meg nem fogja futni, így szerintem ne foglalkozz a konnektorral. Inkább töltsd a napjaidat egy bevásárló központban, pl a KöKin és az Europarkban is van wifi és konnektor.

2016. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az elv régóta ismert, a második világháborúban a partizánok rádióztak ilyen energiaforrás segítségével - a legenda szerint.

Ha nem mond senki konkrétumot (én biztosan nem), akkor menj be kétnaponta a műegyetemre, ott csak vannak aljzatok, bár ki kell várni a töltést.

2016. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Napelemes töltő létezik, de 220V nem lesz belőle, az butaság lenne. Tehát az adott eszközhöz való töltő kellene.
2016. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A bevásárlóközpontokban hol találhatok konnektort? Fogalmam sem volt róla hogy ott bárki tölt bármit is.
2016. aug. 24. 15:10
 5/17 A kérdező kommentje:
3: Jaja, a napelem túl gyenge egy laptophoz. :(
2016. aug. 24. 15:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltam a KöKin, a padokon sorra ültek az emberek, egyik a telóját dugta a falba, a másik meg az ölében laptopozott.
2016. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha van áram (világítás), akkor elég könnyen meg lehet oldani egy konnektort.
2016. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2016. aug. 24. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát ott a vezeték, meg kell bontani valahol (ha máshol nem, a kapcsolónál lehet "kilopni" egy eret, nem kell vastag, egy laptop nem visz sok ampert), és rákötni egy konnektort. Csak van valaki a környezetedben, aki tud minimális szinten villanyt szerelni.


Amúgy én is laktam egy tárolóban másfél évet, sok sikert!

2016. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
...Sok ilyen helyen ráadásul a falon kívül fut a vezeték, mert az emberi tartózkodás hiánya miatti fűtetlenségtől számolni kell a nedvesedéssel, az esztétikum viszont nem szempont.
2016. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!