Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Furcsa kérdés, de amikor...

Furcsa kérdés, de amikor valaki homlokon lövi magát egy éles lőfegyverrel akkor tényleg túlélheti azt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 22:19
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:
Lélegeztetőgépen vagy félzombiként.
2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem fog tudni értelmes életet élni, mert mondjuk kiiktat egy alapvető életfunkciót, pl. a légzést, és ezentúl lélegeztető géphez lesz kötve. Vagy szimplán idegroncs lesz belőle, aki ugyan még nem agyhalott, de a fekvésen kívül másra nem lesz képes.
2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
próbáld meg és megtudod első kézből...
2016. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Előfordulhat, de nem fogadnék rá, van aki lezuhant repülővel és túlélte...
2016. szept. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én voltam szuicid depressziós,és tudom,hogy milyen rettenetes érzés a kilátástalanság.


Mivel rájöttem,hogy depresszióban szenvedek,ahonnan egyedül nincs esélyem menekülni,felhívtam egy segélyvonalat,ahol hathatós segítséget adtak.


Ez 15 éve volt.Azóta bejártam Amerika 30 államát,még 4-szer újrakezdtem nulláról az életet,és most nyaralok az év 365 napján Dél Kalifirniában,s élvezem a hobbijaimat.

Levelet írok neked 2700 Ft-os órabérben,hitemről beszélek havi 350 000Ft-os havi bérért,temérdeket autózom,élvezem az indiai,kínai,magyar ételeket,rendszeresen úszok.


Boldog vagyok.Boldog,hogy ezt a gyönyörű életet nem dobtam el!Boldog,hogyha neked reménységet adhatok a kilábalásban!

2016. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!