Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » SOS. Mi oldhatja a belekben a...

SOS. Mi oldhatja a belekben a nagyon kemény székletet?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy most jövök a wc-ről, több mint másfél órát szenvedtem egyszerűen annyira kemény ürülék van a vastagbelemben amit nem tudok sehogyan sem kinyomni, kicsit megsérült a vastagbélnyílásom is kicsit vérzett is, vizzel kellet belocsolnom és kézzel "kikapargatnom" bocsi tudom hogy undorító de fontos, és nagy nehezen kijött egy szakasz, de úgy néz ki mélyebben van még ami hamarosan ki kivánkozik, milyen módon oldhatnám a bent lévő székletet? Ha sok vizet iszom oldodnia kell bent?

Utolagos vizsgálat alapján megfogva is teljesen szilárd kemény állaga volt, eléggé félek, nem kicsit sértette fel a nyilást, mit tegyek?


2016. okt. 26. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Láttam kicsit felsértette, aztán meg nem kicsit, bocsi közben vettem észre hogy jobban fáj mint eddig
2016. okt. 26. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Iszol te elég folyadékot?
2016. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Székletlazító. Bemész a gyógyszertárba wveszel.
2016. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laevolac
2016. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Ha majd sikerült megszülni a vimesdobozt, gondolkodj el az étkezéseden. Tutira túl kicsi a rostanyag-fogyasztásod és tényleg lehet, hogy a folyadék is kevés.
2016. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Glicerines kúp nem segítene?
2016. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám. :(
2016. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!