Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Orvostanhallgatok! Gaz szerint...

Orvostanhallgatok! Gaz szerintetek ha valaki a sajat szekletet hasznalja larvak (legy) tenyesztesere?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért egy orvostanhallgatónak kéne ezt az erkölcsi dilemmát eldöntenie.

Mástól elkérni a székletét talán cikibb.

2015. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 savanyújóska ***** válasza:
Valószínűleg vannak kevésbé csundi eszközök is, pl. hús, de ha neked ez vált be, és hatékony, akkor nem hiszem, hogy bárki másnak akár orvostanhallgató, akár nem, beleszólása lenne. Ugyanakkor tény, hogy én nem dicsekednék vele.
2015. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elèggè, mi biosz tanszèken azèrt a kìsèrleti állatokat kèszen kapjuk... Jövőre mi lesz, szikèt is az orvosnak kell önteni? Nevetsèges...
2015. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan örülnénk ha több alternatíva lenne ezekre a "kísérletekre", 500 ezerszer kikísérletezni ugyan azt, ugyan azzal az eredménnyel.. Én sajnálok minden állatot akinek így alakul az élete.. Egyébként meg nem gáz, inkább szokatlan.
2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnezest, en magam nem vagyok orvostanhallgato, csak hobbibol csinalom. Azert a ti velemenyetek kerdem, mert ti megis csak lattok ilyen dolgokat.
2015. jún. 4. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hobbiból inkább ne csináld, mert higiéniailag katasztrofális eredménye lesz. Vagy olyan anyagok termelődnek amik kinyírnak, vagy elkapsz valami jó kis betegséget. 100%-osan sterilizálni pedig otthoni körülmények közt nem tudsz.
2015. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyan. A horgaszok is csinaljak, csontkukaccal horgasznak, maximum ok doglott hust hasznalnak fel.
2015. jún. 4. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a lárvákra hanem a sz@rodra gondoltam mint higiéniai veszély.
2015. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!