Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol tudok interneten fordítani?

Hol tudok interneten fordítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az érdekelne elsősorban, hogy hol tudom kamatoztatni a nyelvtudásomat. Szívesen segítenék másoknak azzal, hogy esetleg egy angol nyelvű videót magyarra fordítok. Ilyet szoktam is csinálni youtube-on, de nem tudom, hogy melyek azok a csatornák amelyeket szívesen néznek/néznének magyarok és esetleg nyelvi akadályba ütköznek. Ti milyen angol nyelvű yt csatornát néztek?

Más fordítási lehetőségek is érdekelnek természetesen.

Köszönöm előre is a válaszotokat!



2017. jan. 28. 12:17
 1/7 Muhari István válasza:
Van fordító a Google alkalmazásokban.
2017. jan. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Muhari István válasza:
Bocs, csak a kérdésre válaszoltam, de hogy végig olvasatam, én vallási műsorokat nézek szívesen.
2017. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fordítok ott is.

Konkrét csatorna nevet is írhattok.

2017. jan. 31. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. nemrég föltettem ezt a kérdést, de még senki sem válaszolt rá:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Le tudnád fordítani nekem a videót?

2017. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnézem mit tehetek, de nem csak rajtam múlik. Én lefordíthatom, ha elegendő ember nem hagyja jóvá akkor nem kerül fel.


Szerintem legjobb esetben 2 hét múlva lesz fent a neten, addig ráér neked?

2017. febr. 2. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, igazából nem úgy gondoltam, hanem hogy csak ide gyakorira fordítsd le. Tehát hogy lefordítod, aztán elküldöd szövegben itt válaszként. :) Nem gondoltam volna, hogy videó formátumban akarod lefordítani (most elolvastam még egyszer a kérdésed szövegét, és már értem), amúgy nagyon kedves és igényes megoldás lenne, de nem tudom mekkora lenne rá az igény. Igazából nekem az is elég lenne, ha csak ide megírnád a lefordított szöveget. Sőt, az is megfelelne, ha csak nagyvonalakban elmondanád, hogy miket próbál elmagyarázni a videó. Persze nem akarlak lebeszélni semmiről, ha le akarod fordítani és felrakni a youtube-ra, nekem úgy is megfelel. :) Örülök, hogy ilyen elfoglaltságot választottál magadnak. :) Gyakorlod is a nyelvtudásod, rendesen elfoglalod magad valamivel, és nem butasággal töltöd az idődet.


(Amúgy van néhány angol nyelvű tudományos videó is, amit még régebben többen is kérte, hogy kár hogy nincs meg magyar nyelven. Már nem tudom melyik volt, azt hiszem az alkalmazott tudományokban olvastam, ha valaha megtalálom belinkelem.)

2017. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annak örülnék persze, ment a zöldpacsi :)

Amugy nekem ugyan az ha ott fordítom le is.

2017. febr. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!