Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Alkalmazott tudományok

A kérdés

Az agyban, a nyugtatók miatt alúlszabályozott GABA receptorok mennyi idő után állnak vissza az eredeti/normál működésre?

Természetes módon, normál körülmények között.A genetikán kívül befolyásolja e ezt valami?

Hozzáértő orvosok/ agykutató szakemberek válaszát várom.

( Az olyan válaszoktól kíméljenek, hogy :fogalmam sincs!)

Mindenkinek köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: agy, gyógyulás

2017. máj. 8. 11:11  Privát üzenet  

A válasz

Attól függően, hogy mennyire szoktál hozzá lelkileg, ill. dózis nagyságától. Azt lehet mondani, hogy általánosan 7-14 nap alatt a tolerancia visszaáll a baseline-ra.

Erre gondoltál, vagy arra, hogy mikor tisztul ki a szervezeted?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. júl. 16. 09:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Részvény Hozama normál eloszlású.8 % várható értékkel,5 % szórással. Mi a valószínűsége, hogy 1 év alatt veszteséges legyen?
Ha klónozunk egy embert, akkor a klón ugyan azokkal a belső tulajdonságokkal lesz megáldva, mint az eredeti?
Normál eloszlás csak folytonos lehet?
Hol van a döféspontja az alábbi síknak és egyenesnek? Van egy síkegyenletem (3 pont alapján). Van egy 4-ik pont ami nem illeszkedik a síkra (P). P-ből húzzunk merőlegest a síkra...
Amik most a www.mediamarkt.hu weboldalon fent vannak árak, azok már a leértékelt árak, vagy a normál eredeti?
Vásároltam egy uj telefont és ebbe micro sim megy nekem ugyebár normál sim van most ezt hogyan tudom megoldani hogy megmaradjon az eredeti számom? Vegyek egy uj sim-et? Es kb menyi lenne?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Alkalmazott tudományok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!