Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb fizikai fájdalom, ami valaha ért (pl. vágás, törés. )?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert elvileg a fájdalomküszöböt lehet emelni? Ha olyan munkát végzek, ahol ki vagyok téve veszélynek, akkor készülhessek rá...
2010. máj. 19. 10:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
97%
nekem az, amikor úgy húzták ki egy begyulladt fogamat, hogy nem hatott az érzéstelenítő. komolyan azt hittem ott a székben, hogy belehalok.
2010. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha fáj. Gyerekkoromban a kerítés elvágta a lábam, de nem csak úgy elvágta, hanem csontig bemetszette. Láttam a csontot. Semmi fájdalmat nem éreztem, sokkos állapotba kerültem, de nem vesztettem el az eszméletemet. Akkor kezdtem magamhoz térni, amikor nagynéném kiabált, hogy mi történt, aztán bevitt a kórházba. Akkor már fájt is nagyon.
2010. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
96%
Fogfájás még egy levél fájdalomcsillapító bevétele után is,szülés .
2010. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom súlyozni, volt néhány nagyon fájdalmas esetem. A fájdalomküszöböt apránként lehet emelni, de nem célszerű. A fájdalom ugyanis jelzi, ha a szervezeted veszélybe kerül.
2010. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
93%
Amikor a szikével levágtam az ujjam egy darabját. Érezni nem éreztem, csak fura volt, honnan az a sok vér :(
2010. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
100%
Fogorvos: gyökérkezelés gyulladt ínnyel fájdalomcsillapító nélkül (a gyulladás miatt nem lehetett...)
2010. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
szülés(természetes úton)
2010. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%
Fülfájás; amikor úgy taknyoltam, hogy az ujjamra estem, és lejött a körmöm; taknyolás salakpályán könyökre; menzesz idején lévő hasfájás
2010. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

1. fogvájás közben megrepedt az álkapcsom

2. belerúgtam egy fotelba, eltört a lábfejem és a lábujjaim

3. beleállt az oldalamba egy csavar


A lélekjelenlét a fontos! Én csak röhötem az egészen, hogy milyen béna vagyok, nem is a fájdalomra figyeltem.

19/L

2010. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
56%

amikor kifordult a térdem,feküdtem az utcán és kb egy órát ordítottam:(Soha senkinek nem kívánom.Azután hetekig feküdtem és nem bírtam levegpt venni sem mert attól is fájt!


19l

2010. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!