Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, mi volt a legnagyobb fájdalom amit magatoknak okoztatok intim tájékon? Direkt vagy véletlen?

Figyelt kérdés
Csak azért mert most vágtam erős paprikát és elmentem pisilni,nem kellemes...Érdekelne még pár ilyen sztori.
2009. okt. 30. 22:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Magamnak nincs, de egyszer tökön vágtak nekifutásból egy hokiütővel
2009. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
volt hogy túl gyorsan húztam fel a zipzárt
2009. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Magamnak énse, de egyszer tökönrugtam az egyik osztálytársamat véletlenül:))))) Nézni se volt kellemes nemhogy átélni...:p
2009. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Én fiúnak okoztam :D mert fejendobott focilabdával direkt én meg tökönrúgtam XD kb 10 éves lehettem
2009. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Én csak a barátomnak okoztam:D:D

Feküdtünk és vhogy felakartam ülni vagy valami olyasmi és véletlenül könyökömmel betámadtam a kicsi Ödönkét:D:D

2009. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőm lendületből (nekifutásból) a nyakamba ugrott, miközben véletlenül a térde a 2 combom közé vágódott. De azért nem volt olyan vészes. :-)

De fiúknál pl. foci közben is gyakran megesik a féltett kincs eltalálása...

2009. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

én a barátomnak véletlenül.

egymás mellett feküdtünk, az oldalunkon, egymás felé fordulva, mikor én felhúztam a lábaimat, és pont a heréit találtam el :( szegényke 10 percig görcsbe fetrengett

2009. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Haha foci nekem is megvolt,meg a barátnőm egyszer a két első fogával elég szabályos két árkot vágott bele amikor kissé elhúzódott :D:D Írjatok még ha van.
2009. okt. 30. 22:59
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
sokat biciklizek terepen kaptam már az üléstől meg a váztól is...
2009. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
87%

Túl gyorsan akartam bevenni biciklivel egy kanyar és bele a fába, majd a kormányba...

A másik meg foci közben viszem a labdát (márcsak én meg a kapus), jó erőből rárúgom, kapufa onnan vissza középre. Ez tesiórán volt, utána a maradék 20 percet már nem tesiztem végig. (nem bírtam menni, egyszerűen)

2009. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!