Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Óránként mennyit fogyaszt egy...

Óránként mennyit fogyaszt egy átlagos hűtő, fagyasztó, lcd televízió és Ft-ban mit jelent? Ugyanez egy lítium akkumulátor feltöltésére is érdekel óránként.

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Átlagos a fogyasztásuk, ezért hívjuk őket átlagos hűtőnek, fagyasztónak, stb. Ez forintban kifejezve is átlagos.

Az akkumulátoros részt nehezen tudom értelmezni. Persze, ha ez egy átlagos akkumulátor, akkor ennyivel átlagosan lehet feltölteni.


Ugye, fullba nyomjuk a kretént?

2018. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anynira szeretem az átlagos kifejezést ilyen és hasonló témakörökben:D mikor az átlagot egy nagyon nagy szórásúskálán nézzük, és kb minden termék messze van az átlagtól :D
2018. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy az átlagos mennyit fogyaszt konkrétan?

A konkrétat kérdezd.

Emeld meg a sejhajod, olvasd el az adattábláját, írd ide a teljesítményét konkrétan.

Én menjek oda elolvasni a neten keresztül?

Most ez engem érdekel, vagy téged?

2018. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És amúgy is ez az otthon/háztartás kategória.

Miért kell ezt a tudományok kategóriáig felhájpolni?

2018. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, mire fel kötözködtetek. HOZZÁVETŐLEGES infó érdekelt, mert nagyon nem vagyok képben. Pont azért kérdeztem, mert laikus vagyok. És nem kretén. Kretén az, aki nem tudja, mi a különbség a kretén, és a laikus között. A szakmán vonatkozásában kompetens vagyok, míg ehhez a témakörköz laikus, és ezért feltettem egy kérdést, hogy hozzávetőleg egy átlagos eszköz (pl hűtőgép) hány Ft-ot eszik meg óránként. Ennyire nehéz megérteni, hogy én nem vagyok szaki a témában? Basszuskulcs, csak annyit kellene írnotok, hogy NAGYSÁGRENDILEG KB egy forintot eszik egy átlagos hűtő óránként. Vagy száz forintot. Mert ennyire nem vagyok képben erről! Pont ezért tettem fel a kérdést!

A kategória meg nem hájpolás, hanem dilemmáztam, melyik kategben volna megfelelő kiírni. Így jött ki. Nem fennhéjázásból...

2018. jan. 10. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..


A nagy címke ABC, avagy mit jelentenek a betűk és a plusz jelek?

Energiaosztály Összehasonlítva egy 1992-es gyártású, átlagos készülék energiafogyasztásával

A++ (2004-től) Kevesebb, mint 30%

A+ (2004-től) 30-42%

A 42-55%

B 55-75%

C 75-90%

D 90-100%

E Akár 10%-kal több

F Akár 25%-kal több

G Több mint 25%-kal több


Nos, kretén vagy, nem laikus. Csak ctrl+C-V-t használtam. Ha ezek után megkérdezed, hogy de ÓRÁNKÉNT mennyit fogyaszt, akkor még buta is vagy :)

2018. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!