Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez a folyadéka dagoló kézi...

Ez a folyadéka dagoló kézi pumpa animáció nem hiányos?

Figyelt kérdés

[link]

Felül nem kéne benne lennie egy golyónak?

A probléma a jelenlegi beépíthető mosószer adagolóval, hogy abban sincs felül golyó, így nem önfelszívó, viszont ha már telítve van folyadékkal, onnantól kezdve működik.



2018. jan. 9. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

alul ott a golyó

pumpálni kell, mint a bolond és csak felkapja...

2018. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy ott a golyó!

Pumpálj ilyet csak Te mint a bolond, aztán meglátod hogy semmire sem mégy, mert két szelepnek kéne benne lennie.

2018. jan. 9. 18:32
 3/11 EagleHUN ***** válasza:
44%
Valóban a második golyó tölcsér alakú helye ki van alakítva a nyaknál. Hát lemaradt, van ilyen...
2018. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 EagleHUN ***** válasza:

"Ez a folyadéka dagoló kézi pumpa animáció nem hiányos?"

De legalább a fele hiányzik! :D +1 golyó!

2018. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért vagyok bosszús, mert a valóságban is kihagyták a kínai vacakból a golyót, amit ráadásul itthon vettem egy ajándékboltban. Erre találok egy animációt, és még azon sincs benne golyó. Nem lehet, hogy a folyadék viszkozitására alapozzák a működést, aztán amíg nem fogy ki addig nincsen probléma?

2018. jan. 10. 01:28
 6/11 Wadmalac ***** válasza:
100%
Szerintem nem maradt ki. Nézd meg a középen külön mozgó csőelemet, az zárja emeléskor a felső csőszakaszt, az a felső golyót helyettesítő záróelem.
2018. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Alsó szelep zár (a golyó):



[link]



Felső szelep zár:


[link]

2018. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Így van, ahogy #7 kiemelte.
2018. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

javítom magam: a másikra kellett volna raknom a nyilazást felülre, de ebből meg kéne értened.


A duplagolyós az alap, de van ilyen egy golyós és van olyan, amelyiknél az alsó golyó helyet is kalap (cilinder) keresztmetszetű záróelem van.


[link]

2018. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EagleHUN ***** válasza:

"Szerintem nem maradt ki. Nézd meg a középen külön mozgó csőelemet, az zárja emeléskor a felső csőszakaszt, az a felső golyót helyettesítő záróelem."


Valóban, megkövetem magam.

A rugó fölötti részen mozdul el fölfele és lefele attól függően épp melyik fázis van. Csak ugye gyűrű alakban elképzelendő.

2018. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!