Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a bizonyíték rá, hogy az...

Mi a bizonyíték rá, hogy az élet egy virtuális valóság?

Figyelt kérdés
Van ez az elmélet, hogy az élet egy virtuális valóság. Az az elmélet mi alapján lett kitalálva? Mely tények bizonyíthatnák ezt?
2018. jún. 23. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát én volt, hogy már láttam olyant, hogy egy fekete macska kétszer egymás után szaladt át előttem, meg néha sikerül megállnom félpercig a levegőben ugrás közben.
2018. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha lenne rá bizonyíték, akkor már nem csak elmélet lenne, hanem ez lenne az igazság. Jelenleg nincsen rá bizonyítékunk.
2018. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Nincs rá bizonyíték.

Most van egy olyan, hogy tudták mérni, hogy van egy negyedik térbeli dimenzió.

Lehet onnan fut az egész, ahogy a Kocka című filmben is volt.

2018. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha az élet nem virtuális valóság, akkor kár ilyenekkel foglalkozni, de ha az, akkor meg pláne.
2018. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Pl. az, hogy anyag nem létezik. Az úgynevezett elemi részecskéknek nincs anyaga.


Mellékes kérdés: más is megkérdezte-e hatodikban kémiaórán, hogy ha az elektron "elemi töltésű részecske", akkor miből van? Másnak is dührohamot kapott a tanára ettől a kérdéstől?

2018. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1%

5.


Alap, aztán ugye gyerek voltam szal úgy éreztem, hogy én vagyok a hibás meg a hülye.

Kérdezem én is, hogy mi az a gravitáció?

Azért is leb aszás volt, aztán vagy két éve jöttem rá, hogy persze, senkinek fingja nincs, a nagy tudósok 99%-a hülye, mint a segg, semmit nem tudunk a világról.

2018. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem elmélet, csak egy feltevés. Nincs rá bizonyíték, csak onnan indult ki, hogy cáfolata sincs.
2018. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Hatos: szerintem te magadat jellemezted. Segítek a többiben.


[link]

2018. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2%
Nem segítettél, mert nem arra voltam kíváncsi, hogy erő meg bla bla bla
2018. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimuláció lenne, nem lennének nyirokmirigyeink, hiszen kinek jutna eszébe nyirokmirigyeket szimulálni
2018. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!