Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha behozom a paradicsomot,...

Ha behozom a paradicsomot, beporozzák a molylepkék, muslicák, szúnyogok, és pókok? És ha direkt növénylámpával világítom meg, takarják el a fényét?

Figyelt kérdés

#szúnyog #virág #pók #muslica #beporzás #molylepke #könyvskorpió #esztelen csiga #ezüstös ősrovar #kis izék
2018. aug. 20. 04:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy beporozzák. Én úgy tudom, hogy a "szabadban" sem igazán az általad felsoroltak a beporzók. Inkább a méhek, illetve az, hogy a pollen lerázódik (esetleg a szél is rásegít) és rászóródik a társaira.

A második kérdést nyelvtanilag nem tudom értelmezni.

2018. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzelj oda a vessző után egy nemet, vagy cseréld fel ott az első két szót! Az első kérdésre visszatérve pedig, hát nem az a lényeg, hogy kint mi porozza be, bent az porozhatja be ami van. Kihagytam a hangyát. A második kérdésre visszatérve pedig én úgy gondolom, hogy örömmel rászálldosnának a lámpára.
2018. aug. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!