Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Zárt dobozban tartott hőpapíro...

Zárt dobozban tartott hőpapíron lévő nyomat mitől fakult ki?

Figyelt kérdés
Egy olcsó, de 5 év garanciás termék blokkja 2 év után kifakult. Azt tudom, hogy a hőtől óvni kell, ez rá is van írva, de egy zárt dobozban milyen érheti amitől szinte olvashatatlanná válik, olyannyira kifakul?

2018. szept. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
idő
2018. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A festékanyag idővel akkor is elbomlik, ha semmi környezeti hatás nem éri. Ez mindennel így van - vannak időtállóbb anyagok, és vannak, amelyeket hamarabb megrág az idő vasfoga.
2018. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

A legjobb hőpapírok archiválási élettartama 3 év körül van.

A hő által kiváltott színváltozás lassan visszabomlik az alapállapotba, kifakul.

2018. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha garanciális problémád van, akkor úgy tudom, hogy kötelesek a kérésedre számlamásolatot adni, amennyiben a termék beazonosítható.

Azt viszont nem tudom pontosan, meddig kell megőrizniük a tranzakció nyomait, öt éves garanciás terméknél lehet, hogy még benne vagy az időben, kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, vagy egy jogászt.

2018. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!