Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Érdemes megvenni Paul A....

Érdemes megvenni Paul A. Samuelson Közgazdaságtan címū köteteit?

Figyelt kérdés

Egyetemen közgazdaságtant (is) fogok tanulni és mivel gimnáziumban nem volt ilyen óránk csak kevésbé vagyok jártas a témaban és úgy gondoltam, ha nyáron lesz egy kis idōm elolvasnám legalább az elsō kötetet. Antikváriumban megtalaltam mind a három kotetet nagyon jo allapotban. Az egyetlen problemam -ha ez problema, nem tudom-, hogy 1993-as kiadas. Erdemes igy is megvenni, vagy inkabb az ujabb kiadast keressem meg, ami mar aktuálisabb?

Vagy esetleg más hasonlo könyveket tudnátok ajánlani?



2018. dec. 12. 18:24
 1/3 Walter_Dornberger ***** válasza:
Ez egy alapmű. nem hinném hogy sokat szerkesztenének rajta, szerintem érdemes megvenni.
2018. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Walter_Dornberger ***** válasza:

utánaolvasva, a könyvet a szerzők frissítették, átdolgozták 3 évente. Samuelson 2009es halála után a magyar 2012es kiadás volt az egyik legnagyobb átdolgozás.( a 2007-2008 a válság és tanulságai miatt)

Ettől függetlenül a könyv a közgazdaságtan oktatásának alapműve.

2018. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mankiw bevezetés a közgazdaságtanba.(Fent van ncoren)
2018. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!