Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen sors vár a leadott VHS...

Milyen sors vár a leadott VHS videó lejátszómra a vastelepen?

Figyelt kérdés
Leadtam a vastelepre a videó (VHS) lejátszómat mit fognak vele kezdeni ? Használni már nem tudtam annyi lett neki szóval inkább leadtam. Mi lesz a sorsa ? A vhs videó lejátszókban,dvd lejátszókban van arany ezüst réz ?

2019. febr. 9. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Arany, ezüst nincs benne. A réz nagyon minimális.

Tehát valószínűleg vagy szeméttelepen végzi vagy elégetik.

2019. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért vették át ? Mi értelme volt fizetniük érte ?
2019. febr. 10. 09:22
 3/10 anonim válasza:
a vastartalma miatt. beolvasztják.
2019. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vas az tuti volt benne nem is kevés
2019. márc. 26. 13:19
 5/10 anonim válasza:
Mennyit kaptál érte? Mert elvileg 30 Ft/kg, bár régen voltam már méhbe lehet azóta több, de nem hinném, hogy sokkal több.
2019. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megmondani helyileg,hogy hol adtam le ,de a papíron az volt ráírva,hogy 1 kg 300 ft . Nem adott nekem a vastelep azért pénzt,hogy reklámozzam őket.
2019. márc. 26. 14:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy tuti tartalmaz vasat meg éreztem még a fogásán is a külsején.
2019. márc. 26. 14:46
 8/10 anonim válasza:

:)))


érdekes

lehet a benne lévő réztekercsek miatt adnak többet?

2019. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt nem kérdeztem. Csak annyit,hogy átveszik e azt mondták át. Lemérték a súlyát. Több mint 1 kg volt ,de nem volt 2 kg aztán 1 -nek számították
2019. márc. 26. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Még a csavarok is többet értek volna egy szakinak a kapott 300 forintnál - hát még a precíziós golyós dobcsapágyak, mikromotorok, tápegység, készülékház - az emberek már semmit sem tisztelnek!


Húsz év múlva már komoly muzeális értékű cucc lett volna belőle, de az unokáid is boldogan szétberhelhették volna ezt a korszakalkotó műszaki csodát!

ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!