Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történne ha kiderülne hogy...

Mi történne ha kiderülne hogy lapos a föld?

Figyelt kérdés
Az a pár tucat zsizsikes ember aki ebben szentül hisz miért van erre annyira rápörögve? Mit változtatna ez az emberi létezésen?
2019. aug. 20. 12:58
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:
46%

Kábé az (és az esély is annyi rá), mintha leszállna a mennyből az úr, vállon veregeti a pápát és kijelenti, nesztek, itt vagyok.


A tudományos világ a konteósok hitétől eltérően nem azt kellene, hogy bevallja, hogy eddig hazudott, hanem azt, hogy a teremtő szándékosan átb..ta őket.

2019. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tislerics Máté ***** válasza:
42%

Lelepleződne a világ legnagyobb és legértelmetlenebb színjátéka!


Amúgy maga a kérdés is (mondhatni) értelmetlen. kicsit olyan ez mintha azt kérdezném, hogy mi történne, ha kiderülne, hogy az alma nem lefelé, hanem felfelé esik. Nem derülhet ki, mert ez abszurdum! Az alma lefelé esik... pont.


Valótlan dolog nem lehet igaz... Szóval maga a kérdés is tekinthető hibásnak...

2019. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy vagyok a geoid-Föld összeesküvők közül. Meg akarunk óvni titeket.

Ha kiderülne, hogy lapos a Föld, 20 km magasságig rögtön teleragasztanák plakátokkal az égbolt kristálygömbjét.

Igyál Cucu Kólát! Szavazz rám! 20% árleszállítás, most vegyen fegümcli-nyéldugót! ....

Ezt látnátok az ég alján.

Nagyobb magasságokra lézerprojektorokkal vetítenének. Az ablakodon a Hold helyett az általad leginkább utált politikus pofája világítana be.

-Jólét, és biztonság nekem, és a haverjaimnak. Szavazz rám!

- - - -

Most, hogy lelepleztem geoid összeesküvést, a hitelesség kedvéért küldök egy képet magamról:


[link]

2019. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!