Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes az anatómiát...

Hogyan érdemes az anatómiát tanulni?

Figyelt kérdés
Elsőéves fogorvostan hallgató vagyok és az érdekelne van e valamilyen hasznos tanácsa valakinek hogyan lehet konnyebben elsajátítani ezt a csodaszép tantárgyat:D tippekre lennek kivancsi, tudom hogy magolni kell de pl ilyenre gondolok h milyen jegyzetet irjak ha irjak stb

2019. szept. 17. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Év elejétől kezdve folyamatosan, szorgalmasan tanulva. Az anatómiát be kell seggelni.
2019. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Amikor én régen anatómiát tanultam mindig úgy csináltam, hogy a monitoron a képernyőt megfeleztem. Ketté osztottam, az egyik része volt a sima anatkönyv, a másik pedig az atlasz. Ebből kifolyólag, amit olvastam azt már azonnal láttam is, így könnyebb volt elképzelnem, jobban meg is maradt. A lényeg szerintem, hogy nem szabad semmilyen részen addig túlmenni, amíg nem láttad vagy nem érted hogy van. Ez talán kicsit hosszabb idő, mintha csak magolnál de szerintem jobban meg fog maradni.
2019. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!