Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért érzem mindgi ugy hogy...

Miért érzem mindgi ugy hogy hiányzik egy lélek elem belőlem igazából egy hoeslklux valami tárgy és bármit megetennék azért , hogy azt megkaparintsam mint a mindennapi kenyér vagy egy vámpír a vérhez jutni?

Figyelt kérdés
Igazából akkor j=ottek a dolgok amikor a szobámat áttrendeztem folyton úgy érzem kelene egy tárgy egy csomó ,hogy élni tudjak azt már tudjuk ,hogy a tuddatot nem az agy hozza létre és sem a agy sem más biológiai fukció nem képes létrehozni gondolatot és egy nagy dolog folyton valami elterelia figyelememet plsuzban fogalam sincs miért van az mint ha nem élnéma átt a dolgokat kele egy tárgy amiért megdolgozok ,hogy othona vitrineben rakhassan amia nem gyakoriami ritka darab nem honos a környéken ami jelképez valmit és én tudjak róla ,hogy megvan más pedig ne hogy nekm meglet érzett így már valaki???

#szellemiség #léílek
2019. nov. 2. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért a tudományba tetted fel?

Túl sok herripottert néztél bekaktuszozva...

2019. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ám tényleg sok harri pottert néztem iaza de nem bekaktusoszva fogalam sincs miért itt tettem fel a kérdést tudományban mert talán tudomány kozé tartozik hogy sem az agy sem más bilologia informcácio nem képes gondolatot létrehozni


+

2019. nov. 3. 00:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te imbecilis vagy?
2019. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te imbecillis vagy?
2019. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te imbecilis vagy.
2019. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hülyegyerek
2019. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hoeslklux :d


Ez a Kóté lányok lélekköve?

2019. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A ló néz

A csikó lát

Elszívom a horsekluxát. 😃

2019. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintem igen is bene van valami ugyanis már ugyanis k=oztudatba került ,hogy sem az agy sem más biologiai fukció nem képes gondolato létrehozni és ugye az embernek van a szelleme lekel szellemisége és bionyos szinten kapcsolodhatnak hozzá bizonyos tárgyak vagy akár falra festett írások is hiszena tudatot nem az agy hozza létre hanem valami egészen más gének agy emlékei leírt mondatok és isten és igensi van tárgyaknak szellemisége mint tudatosan mint tudalat ezek ugye rezegnek és mint tujduk univerzum minden ismer és ugye isten nem csak egy dimenziót hozott létre hanem többet is rendegetegek akkor melyik helyen szerepelhetnek előkelő helyen tárgyak mindegyiknek szerintem megvan a hierearchikus rendje és bizonyos tárgyak erőt is adhatnak a viselőjének ami bizonyos tudatot hoz létre mint ami áll stabilan ugye mint elektromosvezetékek is vagy zászló amit felfeszítünk feltérképe valamit és az ember túlélési öszt=onre lett bedigtálva tehát életben maradásra és valki ír saját világában valmit ugye ne okoskodjon olyan ember aki hitvány mert szembetalálja magát a apokalispzis főanygalával és ne szálítson levelet egyetemekhez mert szembetalálja magát a kiválasztottal és isten szemében minden bűn vétkeztem gondolattal szóval ugye főleg a parázna gondolatok bűnnek számítanak és a kéz ugye és a szem ami hozánk tartozik a látás és az érintés ezen ellehet gondolkozni és a tudat ugye anyagtalan nem megfogható
2019. nov. 3. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy mondatot le tudsz helyesen írni?

Mondjuk a nevedet? Vagy XO-t szoktál írni amikor alá kell írnod valamit?


Egy 10 évvel ezelőtti chatbot is értelmesebben fogalmaz ennél :D


Még mindig nem tudjuk mi a herét akarsz mondani.

2019. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!