Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Afrikában van-e áram, ivóvíz,...

Afrikában van-e áram, ivóvíz, gáz, bankok, üzletek, kaja, miniszérium, erős pénz, fa, levegő, mozi, pláza, ruhák, házak, (nem viskók) különféle anyagok pl. vas, alumínium stb? (folytatás a kiegészítésben)

Figyelt kérdés

klíma, ventilátor, művelhető föld (nem sivatag), nem 50 fok forróság, állatok, hús, hidegebb, hűvősebb időjárás, szél, eső, autó, vonat, busz, metró, sportok, szerelem, közoktatás, tanulási lehetőség, egyetem, légkondk forróság, nevezetességek, híres emberek, afrikai márkák??

Mert én csak egyetlen dolgot tudok ami van minden egyes nap! 50 fokos FORRÓSÁG, MELEG, HŐSÉG, KÁNIKULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. júl. 19. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2010. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kánikula?El vagy tévedve.A foci vb meccseit kb.3-4 fokban játszották.Az egyik szpíker arról panaszkodott,hogy a szállodai szökőkút reggelre befagyott.Dél-Afrikában qvahideg a nyár is.
2010. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában sok ország van és nem egyforma állapotban vannak.
2010. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Csak egyetlen dolgot tudsz... és azt is rosszul.

Ahhoz túl jó a helyesírásod, hogy 6-7 éves legyél - a műveltségi szintednek viszont az felel meg.

2010. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már hogyne lenne? Ivóvíz ha nem lenne, szomjan halnának. Sport (nem néztél vb-t?) Metró is van DAK-ban, de sztem Kairóban is. Hideg is van,(lásd vb), egyetem is van..minden van, csak már meguntam. Ez egy nagyon butácska kérdés volt, és főleg a művelhető földes kérdés, meg az ivóvíz:)

2010. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Lol, ezeket kérdezték meg a franciák is Magyarországról, mikor ott voltam.
2010. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már ez komoly? MOndjuk Egyiptomban az olaszok nem tudták, hol van Mo....szégyen. Franciák meg fennhordják az orruk.
2010. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
28%

Ilyet kérdezni.... xDDD

Van-e levegő? XD nincs bazzeg -.-

magad minősíted ezzel nyomorék.. :/

2010. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülye kérdés:)

Egyébként pár éve egy angol barátunk kérdezte meg tőlünk,hogy nálunk Magyarországon mindig hideg van,és jegyre kapjuk az élelmet??Tavaly még azt se akarták elhinni,hogy nálunk is lehet kapni plazma TV-t és bizony van internet is...

2010. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

" El vagy tévedve.A foci vb meccseit kb.3-4 fokban játszották.Az egyik szpíker arról panaszkodott,hogy a szállodai szökőkút reggelre befagyott.Dél-Afrikában qvahideg a nyár is..."


Csak az a probléma, hogy Dél-Afrikában jelenleg tél van :P


maci

2010. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!