Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lenne olyan eszköz ami...

Ha lenne olyan eszköz ami összekapcsolja a párotok idegrendszerét a tietekkel egy kollektív tudattá, használnátok?

Figyelt kérdés

Egy ilyen halántékra tapadó 1-2 centis fémlapra hasonlítana.


Amikor rajtatok van, valós idejű rádiókapcsolaton keresztül össze van kapcsolva a teljes idegrendszeretek, hozzáfértek egymás tudásához, emlékeihez, érzéseihez, képesek vagytok egymás szemén keresztül látni, és agykapacitásotok összeadódik hatékonyabb problémamegoldáshoz.


Lényegeben egy tudat lennétek, aminek két teste van.



2020. jan. 15. 12:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell lepontozni a válaszokat?


Aki megtette, holnap meleg fekete kisfiúként fog ébredni az etióp sivatag közepén...

2020. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Miért kell lepontozni a válaszokat?"


Jó kérdés...

2020. jan. 15. 16:37
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok pontoznak lefelé, akiknek nincsenek saját gondolataik. Hányszor látom, hogy 0 százalékot kap valaki, miközben csak 2-3 hozzászólás érkezett be. 2-3 lepontozót még nem is írja ki a rendszer. A többiek sunnyognak. Utálatos egy ember fajta az ilyen.

Némelyik olyan gyenge elméjű, hogy még egy kérdést is lepontoz.

2020. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Végre a feleségem is értené, mi a jó a Borsodiban :-)
2020. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es

Jól megszívnád, neked is fájna a fejed szex előtt.

:D

2020. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az Avatárban is valami ilyesmi volt, amikor a hajukkal összekapcsolódtak, azóta én is álmodoztam róla.
2020. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

Óriási baromság lenne.

A máshoz való vonzódás lényege a vágy arra ami nekem nincs neki meg van. Legyen az nemiszerv vagy gondolat. Ha hirtelen a másik minden gondolata az enyém is lenne egyben, a fene se vágyna a masikra többé.

2020. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én simán összekapcsolódnék.

Olyan jókat tudnék hisztizni, hogy nem hajtotta FEL a WC deszkát.


Hol van az előírva, hogy a WC deszka alapállapota a lehajtott pozíció ?

2020. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ennek epilepszia lenne a vége.


Szex közben izgatnád a partneredet, a szexuális izgalom visszacsatolna az agyadba és az újra visszacsatolna a partnered agyába.


A hálózat gerjedne mint egy mikrofon a falusi rokkoncerten.


Ez az epilepszia, amikor túlságosan szinkronbajön egy sérült góc, és egy erősítő gerjesztőhullám végigsöpör az agyon.


A végén szex közben két rángatózó, habzószájú fetrengő ember lenne... mikor Pistike rányit apura és anyura töfitöfi közben 😃

2020. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hát van egy olyan érzésem hogy nincs ilyen és nem is lesz, de ha lenne azt hiszem én használnám.
2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!