Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A metamfetamin tényleg jobban...

A metamfetamin tényleg jobban roncsolja a fogakat, mint a kóla és a mekis kaja vagy csak az életstílus miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy drogos, aki komolyan rákattan a cuccra az elhanyagolja az élete többi részét, de önmagában tényleg jobban árt, ha valaki ez mellett egészségesen él, tehát ZÊRÓ mekis kaja és ZÉRÓ cukros üdítő, sok sport, proteindús táplálkozás, csak hogy bírja a havi 400-500 óra munkát?

2020. febr. 6. 22:37
 1/4 EagleHUN ***** válasza:
44%
A met mindent roncsol!
2020. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Az életmód is belejátszik, de a kábó kap szét elsősorban.


Azért a kokain is durván addikt, de az nem basz szét ennyire. Különben fogatlan CEO-k, ügyvédek és politikusok lennének az utcán 😃

2020. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem roncsolja a fogakat, viszont a szakállad érezhetően jobban nő tőle, már egy használat után is, ha borotválkoztál 1 nap alatt 3-4 napi szakállad is lesz... Szóval hosszútávon valszeg van egyéb mellékhatása is.


A kokain az nagyon sokkal durvábban addiktívabb.


Aki intravénásan használja, az ugyanúgy lehet fogatlan mint egy heroinista, önmagában nem a szertől, hanem az intravénás használattól előbb vagy utóbb hepás lesz... Persze elméletben lehet erre vigyázni, de gyakorlatban minden intravénás, nehézdrogokat használó ember egyszer legalább kerül olyan szituba ahol megfertőződhet és bizony nem fogja tudni megállni, hogy ne lőjje be magát, akármennyire is kockázatos...



Havi 400-500 óra munkát drogokkal sem fogsz bírni, szívleállás lesz a vége!

2020. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ezen már agyaltam én is, tuti csak a szar életszínvonal és ápolatlanság miatt vannak fogproblémák. Nagyon sok a Wall Street farkasához hasonló fazon van akik unják a pénzüket ezért felszívnak mindent is és nem sok olyat láttam közölük amelyik szét lenne annyira esve. Na persze lehet ha van zsé, telik jó fogorvosra amit rendszeresen látogatnak.
2020. szept. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!