Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » AWI Kombinált hegesztőknek mi...

AWI Kombinált hegesztőknek mi a feladatuk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 21:49
 1/8 Harrr ***** válasza:
Hegesztenek :D Az Awi kombinált egy minősítés. Ennyi, ezen nincs mit ragozni :D
2010. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi :)

2010. júl. 25. 22:20
 3/8 Harrr ***** válasza:
Nincs mit :D Ha esetleg nem tiszta mi az az AWI, az az Argon védőgázas Wolfram elektródás Ívhegesztés. Amúgy sok ilyen embert keresnek, ha jól dolgozol, lesz melód.
2010. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ehez elég az érettségi vagy valami felsőbb fokú intézménybe kell járni, hogy elvégezhess egy ilyen tanfolyamot, ahol megtanulhatod?
2010. júl. 25. 22:37
 5/8 Harrr ***** válasza:

Ez jó kérdés. Van szakmunkásképzőben hegesztő suli, és tanfolyamok is.


De a tanfolyam szerintem drága, 30K/ hónap körül simán lehet csak az oktatás. 6 hónap a legrövidebb képzés tudtommal, a végén 300ezer+50ezer vizsgadíj simán összejön...... És azért ezt kifizetni nem egyszerű.

2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ÚH az komoly!

Köszi mégegyszer ;)

2010. júl. 25. 22:48
 7/8 Harrr ***** válasza:
Ó, pont a lényeget nem írtam le. Az érettségi bőven elég hozzá, a képzésből, tanfolyamból van OKJ-s is. Azt nem tudom ez mennyire jó képzés, pár ismerősöm hegesztő szakmunkásba járt, nem ez a rendes neve, de régen volt :D
2010. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na ez jó hir hogy elég hozzá.

Kösz mindent. ;)

2010. júl. 25. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!